Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey cred ca ai insistat sa faci toate procedurili....ca sa fii sigura de rezultat, nu de dragul doktorului nu-i asa?

restu deszapezeste ceva pe undeva? sau va trec in concediu fara plata la condica?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buenas noches
Oana, cu nota de plata am rezolvat....a vrut sa-mi dea un cec MLoveru, insa tocmai incasasem cash de la Killeru
Joann, www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceaiul acesta is not for free..se plateste scump

mey, pa mine BAD m-a invatat sa fiu modesta...dar cand e vorba de el uit lectia..am sa incerc macar in seara asta sa tin cont totusi.....so... luati aci ezemplu de modestie... BADu meu nu E HOT ......eeeee www.youtube.com/watch?v=eDqoIV4941I&feature=related" target="_blank">soarele meu din zi si luceafarul din noapte atat am avut de spus

fetili

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey....daca e p'asa atunci la noi pe strada de aia e nocturna, ca la cati baieti e la iona in curte....si toti lucesc si stralucesc



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">
purple_blue is sending you some coffee, she made it. I don't drink, so I can't tell ypu if it's good.

Today is a special day, lot of work to do , all I can say is that she transformed her kidnapping into a vacation . It won't be long until she, B, W, & M will come back.
Maybe I will come with them to meet you all

Have a nice day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
poftim www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> de dimineatza.
mey, pana la urma purple a iesit cea mai castigata ..am stiut eu de ce nu-mi fac griji pentru ea...iar eu sunt tot mai pentru ca nu mai suport vremea, vreau sa vina primavaraaaa..cre'ca am nevoie de o consiliere psihologica..daca numa cand vad ma apuca ..

fetili o zi buna.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
daca s-a servit cafeaua io nu am decat sa stau aci la www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> soare si sa o savurez
cum vine asta mey lisa ca nu mai suporti vremea? asa ceva este absolut imposibil cu asa soare si luceafar io de la soarili meu traiesc intr-o vesnica primavara

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
vad ca s-au servit 2 randuri de cafele deja...e in orice caz am adus www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank"> ca ziua abia a inceput

Lisa si cam cat sau ce m-ar costa o cura de o saptamana cu ceaiul tau...

fetelor have a nice day.





www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

cateodata primavara din suflet nu mi-e de ajuns...bine ca n-am ajuns chiar cu vremili astea si e ceva trecator....
iaca, am servit si un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceai fierbinte..parca incep sa simt caldura zilelor de vara
Joann am sa ma straduiesc sa propun o oferta care sa fie benefica ambelor parti..trimite-l pe junioru la sediul meu sa negociem..mai las eu de la mine...mai lasa el....si ajungem la o intelegere..sunt sigura ca nu se va zgarci cand e vorba de tine.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello



eu am noroc ca straluceste soarili rau la iona si mai ajunge si la mine caldura....ca are muuult mult soare la ea in curte

dom'le rachitor sa ii zici la purple ca ii tinem pumnii sa iasa treaba bine

fetelor


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Lisa daca e vorba sa mearga juniorul la negocieri...mai bine lasa...
nu ca nu as avea incredere in tine ...stiu ca ai propune un targ avantajos...
ma tratez io cu zambetul juniorului si cafele ca alea e gratis

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput