Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
party la orizont

oana vreau sa il invit pe Ebony la cina maine seara ...daca se poate of course...
astept raspuns daca e disponibil ....sa ma pregatesc .
sper ca asta nu se cheama ca te hartuiesc

va doresc o seara placuta





www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


pai sa ma hartuiesti mey JoAnn, sau sa nu ma hartuiesti...sa da, sau sa ba......asta ar insemna ca iti plac fetili blonde....eu totusi cred ca iti plac baietii...

cat despre ebony zice ca ti-a confirmat printr-un sms ca maine vrea sa te vada....si m-a instiintat sa ii fac traseu sub acoperire pana la tine si sa ma ocup sa elimin curiosii de pe la geamurili tale ... deci da!

lisa intr-adevar killeru e un tip pe cinste si nu itit fa griji, onoreaza orice nota de plata cand e vorba de mine

e cineva la consultatie la doktoru de nu se mai aude zarva de la camera 1?

purple sa ii zic la rapitor sa te salute de la noi, sau tie sa il saluti pe el de la noi? care pe care? astept luni raspunsu....pana atunci poate se elucideaza misteru rapirii tale...nush de ce prevad ca te intorci mai cinderella decat te-a rapit...adeca mai frumoasa cu totul

mj killeru isi facuse planuri ca vii la party, i-am zis sa te caute prin zona, nu-l dezamagi ca nu vreau sa am in curte inimi frante...ajunge un neuron






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetili noi va dorim dixtractie placuta nu onoram party-ul din cauza unor probleme am sa ma uit maine la inregistrari si oana da boxili o leaca mai tare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
nu s-a servit cafea pana la ora asta???
ete luati cu incredere www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

oana thanx. dragut din partea lui Ebony ca a trimis sms de confirmare .

io am o nelamurire ,din nou , deci...purple e rapita de ...rapitoru sau rapitoru e rapit de purple , dar anka...???

fetele o duminica placuta


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
Joann, multumim de cafea...dar merge inca un rand mai strong www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
si o www.youtube.com/watch?v=HDe-lwccJoY" target="_blank">delicatesa din partea casei.

fetili o zi frumoasa.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
mey io am ajuns aseara tarziu la party, m-am intalnit cu killeru care era deja relaxat ca toti oaspetii se dixtreaza de minune si de acilea incolo nu se mai poate povesti...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey am vazut eu azi dimi un zambet la killerul si m-am gandit eu ca a fost cumva aseara la party

JoAnn cum adica dragut ca a confirmat ebony? asta suna a ...mie una asa imi sunaam empresia ca tu nu stii cat e de galant si de gentelman ebony

purple rapitoru ce zice? ii place

iona

lisa cred ca am lipsa de calciu, ai ceva iaurt in meniu

fetili

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

JoAnn cum adica dragut ca a confirmat ebony? asta suna a ...mie una asa imi sunaam empresia ca tu nu stii cat e de galant si de gentelman ebony



oana eu am empresia ca trebuie sa ma intalnesc mai des cu Ebony , asa sa imi reamintesc cat de galant si de gentelman e...

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi ce astepti? sa se alinieze planetele mey JoAnn???

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna intrebare oana

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput