Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce-i aici? Ati parasit frontul de lupta?

M-am intors din kidnapping cu rezultate maxime
Kidnaperu e acum oficial colocatar cu B, W & Metal Ce aventuri am avut, ce dileme, ce probleme...dar se pare ca totul e ok acum...

Asa..de noapte buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
iona
pai cum vine asta mey purplerapitoru s-a transformat in rapit?? si de ce ne-ai mai pus pe noi in alerta daca stiai ca te descurci singura? si ce B&W si cu metalu nu-ti erau de ajuns?
fetili pentru zonili unde ninge si viscoleste iaca www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> soarili sa va incalzeasca ziua

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello



mey mj eu zic sa iti iei casa pe Jackson street ca aci nici urma de viscol sau zapada

purple pa rapitor cand il cunoastem? ca is curioasa rau

lisa tre sa ne intalnim pe la spa ca mi-a dat finica o sarcina emportanta, sa ii gasesc o reteta sicreta de cafea....si cred ca tu ma poti ajuta ca altfel is pierduta

iona

JoAnn preconizezi ca se aliniaza planetele mai des? sau o lasi incolo de aliniere si faci cum vrei?

se pare ca anka ne-a lasat balta...nu ne mai vrea. asta e...


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna fetelor
vin si eu cu www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">. delicioasa , mai ales ca aparu la orizont

oana preconizez ca planetele o sa se alinieze foarte des . Sa stii ca am petrecut o seara fenomenala in compania lui Ebony. Mai mult nu o sa zic nici despre si nici despre defilarea privata cu care m-a incantat,ca nici la ora asta nu mi-am revenit...inca sunt Si pentru a fi in siguranta l-am condus impreuna cu juniorul si Shadow pana in fata casei tale. Am stat acolo pana am vazut ca a intrat in siguranta in casa. Imi pare rau ca a ajuns asa tarziu, dar nu imi venea sa il mai las sa plece. Sper ca ai observat ca m-am purtat ca o duamna si a ajuns acasa cu costumul nesifonat ... acu na parul a ramas un pic ravasit dar sa punem asta pe seama vantului

Fetelor sa aveti o zi buna

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
purple, welcome from the kidnapping or..should I say holliday?..vad ca rapitoru a devenit unul din baietii tai..in curand le ajungi pe sistere
oana, daca e musai, atunci imi fac timp sa trec azi pe la spa, doar sunt esperta in cafele.. gasim noi reteta. da vreau mai multe detalii
joann, love is in the air la tine vaz..
mj, soarele a rasarit si la mine si nici inzapezita nu sunt...inca
anka, daca ma intersectez cu blue shirtu intr-o zi si ma rapeste ce ma fac?..ajung in aceeasi situatie ca purple?
iona

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna ziua fetele.
Oana nu v-am uitat, nu am cum sa va uit....sunteti fetele mele speciale .
Mey Lisa never - ever nu creca se va intampla asta pt ca Blueshirtu mi-a zis ca io i-am rapit inimioara si sulfetelul si ca de fapt l-am rapit cu totul, de unde rezulta ca daca el este cel rapit nu prea poa sa rapeasca.Poate doar o inimioara ceva ....maxim.....maaaaaaaxim ! am zis!!!
hai ca pup sa aveti o sapt minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna ziua
ma bucur ca va gasesc in formatie aproape completa. Iona
Sa stiti ca nu asa am vrut sa iasa. Mergeam linistita pe strada, cand a oprit o limuzina tripleX, a iesit de acolo cineva deghizat in Metal si m-a invitat sa urc. Normal, am urcat. Cand colo....ce sa crezi? Ce sa vezi? S-au blocat usile si zdrang....uite Metal nu e Metal, ca e Wishes. Si m-a dus undeva, nu pot sa spun unde, nici ce, nici cum.
Atata doar ca in prima zi m-am certat cu el, mi-a dat neste somnifere cred. Insa, a doua zi...cand am vazut ce tratament mi se aplica...de printesa zorilor...mmmm...
Long story...short...da...am venit acasa cu rapitor cu tot . Vi-l prezint in curand.

Va salut si va stimez ..si Joann..sper ca nu vorbesti altfel decat alegoric despre mine ca as fi o zana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana, am ajuns la spa... cu un pic de intarziere..hai sa vedem ce facem cu reteta aia secreta de cafea
purple, maine ar fi o okazie buna de a ni-l prezenta pe Dl.Wishes...sigur e rost de un party

da pana atunci, am cu cine sa ma dixtrez.



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa imi cer scuze ca abia acum am ajuns la spa dar am fost retinuta cu neste problemuri .dar acum sunt aci si musai sa gasesc formula sicreta ca altfel ma expediaza la reni

JoAnn nu stiu cand si cum a venit ca eu mi-am vazut de treburili mele, azi m-am intersectat cu el, ca in fiecare zi ne aruncam o privire ochi in ochi, atat doar, si am vazut doar deci ....de la tine era

purple partea cea mai interesanta ai cenzurat-o, da inteleg de ce....te iert insa daca ni-l prezinti

mj te blocasi in nameti? sau a viscolit tot si v-ati ascuns undeva la soare, sa nu va gaseasca frigu?

iona baietii tai m-au rugat azi sa le dau o idee cum sa te astepte.....si le-am dat o idee plina de....love is in tje air

defilari..nemic nemic??



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
poftim www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
azi avem pe cineva care sarbatoreste 6 luni de forum, eu ii urez cat mai multe si de aici inainte si astept o invitatie la party ..miss dirty diana

iona, fetili o zi buna.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput