Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
ionili, printesili
mey deja au trecut 6 luni??? moaaaaaama si io sunt tot addicted fiindca www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank"> my lover is simply the best si www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> my lover e cel mai hooooooooooot
astazi sunteti invitatate la partily meu da sa nu va uitati okii de soare acasa ca okii de soare e beletu de intrare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Happy anniversary!
Ce moment, ce moment.... pot sa vin la party cu kidnaperu', sau las prezentarea pt. maine?
Pt. biletul de intrare, tocmai mi-am cumparat niste cu infrarosu

Iona

Va solicit martore ca recuperez plata pt. d-na reprezentant legal



P.S. Mi se pare mie sau nu a venit ?


www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.abc-whoisit.blogspot.com" target="_blank">Never can say goodbye...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello




pentru sarbatorita

iona

fetili

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hola.
Vineeeee www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">.

mj pot sa viu si eu la partyu tau??? sunt iertata???

fetele

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pen'ce sa fii iertata mey joann???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Mj...Duamne cata vreme a trecut.
hai ca te pupicesc si io
[bis
]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

ca nu pot sa imi tin dejtele acasa, trebuia sa viu sa ma bag in seama

mj, pai na ,iertata pen'ca...l- am defilat pe baiatu tau fara sa iti dai consintamantul
......si mi-e o ciuda ca eu nici nu am vazut defilarea ca eram ...adica asa mai razant cu solul...si nu l-am vazut decat de la genunchi in jos ...altili s-au bucurat de priveliste si eu mi-am luat rosiile

Asa-mi trebe...invatatura de minte




www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

adeca cum mey joann tu te-ai uitat la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery378.jpg" target="_blank"> my lover de la genunchi in jossi adeca ce? aia nu e priveliste?
acu chiar ca m-am inervat chiar de ziua mea da hai ca sa te trec cu vederea poate ma invita shadow la ha ? ce zici? si asa suntem chit.
ankutza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, oki de soare am tot timpul la mine ..ca am ochi deschisi la culoare si cum nu se stie niciodata cand straluce soarili mai tare...tre sa ma protejez.

Joann, cum o dai, cum o invarti, tot rau iese ..eu zic sa trimiti si pe juniorula mj sa se calmeze... si tu il chemi iar pe ebony..oricum vaz ca va schimbati MJ-ii in ultimul timp de numa-numa

purple, ca sa ajungi la zi cu scadentele mai trebe inca de vreo 2-3 ori..sau as putea solicita si o pereche de oki de soare ca ai tai?..in caz ca ai mei nu fac fatza?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

e si aia priveliste mey mj , nu zic ba,...si e una buuna...dar stau io si ma gandesc...daca de la genunchi in jos arata super...sa nu-mi rod unghiili ca nu vazui tat??? ca tot ciufulita rau am iesit din asta...

cat despre cu Shadow ...mey ma incearca asa neste sentimente......nu cre'ca pot...

io zic sa ma ierti asa cu promisiunea ca nu mai fac never ever...ca si asa am ramas cu sechele ,ca atunci cand rasare soarili tau, dau fuga si trag jaluzelele in geam da frica sa nu apari cu ...

Lisa

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput