Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joann, da cand stai cu ebony a lu la ce sentimente te incearca? ha? aia poti, nu? iaca nashico cui faci tu favoruri
mey joann tu vino la party, da vezi ca musai trebe sa vii cu shadow , in rest.....las pe mine
si sa nu iti uiti okii de soare acasa, ca s-ar putea sa intre la party doar shadow

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele complet offtopic , dar daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva pliiiiizzzz.
Am nevoie de reclamele( video) la o pasta o de dinti( nush daca trebe sa spun , e aia pt dinti sensibili), mai veche.Stiti pe cineva care lucreaza in domeniu sau un site unde exista toate astea ?Eu am gasit pe iqads.ro ceva , dar nu astea.Am mare nevoie de ele, imi trebe cele vechi, de prin 2005, si nu le gasesc.Plizzzzz, fac cinste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutzo pe mine nu te baza la faza cu pasta de dinti drept sa-ti zic pe crizili astea cine isi mai permite pasta de dinti, mai ales d'aia scumpa cu reclama, io par egzample folosesc neste ierburi din alea care imi face dintii albi si stalucitori ca ai lu domnu castor din reclama, ca tot e vorba de reclame acilea
fetili iaca ceva de www.youtube.com/watch?v=VyjvMpy2r7s" target="_blank">bun venit la party

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da pe la spau ala niminea nu mai presteaza ca vaz d'acilea un grup de cleente cu maaaaaaaaaaari nevoi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da aci cum ramane cu patry? eu am ajuns deja, am sfidat zapada si frigu de aci de la capitala doar poti sa mai ajungi, ca pe jos e alb si muuult
rochita e intacta, costumili la baieti e perfecte...deci am luat un si astept sa apara sarbatorita sa o videm...mai ales cineva care a venit cu mine vrea

in rest....azi il cunoastem pe rapitor?

lisa livrezi ceva delicateste, preferitu meu sa nu il uiti te rog, nota cash la killeru

JoAnn....cum? ce? cand? tereaba cu shadow? e pe bune?

iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj cu asa urare de bun venit in care BAD e cel mai hooot as usual... sa tot vii la party..cine sa se mai gandesca la cleentele de la spa?..or veni ele si maine...

oana azi delicatesili ar trebui sa le ofere sarbatorita ca doar suntem oaspetii ei...io vreau doar sa ma simt bine si sa savurez fiecare fel pe care ni-l serveste...dar daca nu gasesti ceva pe placul tau in meniu...dau fuga cu supersonicu si iti aduc..

joann nu ai ajuns inca? sau nu ai beletul de intrare?..iaca iti dau eu o pereche de oki..ca purple mi-a promis ca-mi aduce oki de soare ca ai ei... si cum tre sa ajunga...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

helau fetili
mey...acilisa e party sau ce ca nici muzica nu aud ,nici baieti defiland nu vaz.




www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa de akord BAD e cel mai hot dupa www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover, ca d'aia nu e mai multi sori d'aia noi nici nu avem nevoie de prea multe aparitii intr-un clip, cateva secunde e mai mult decat suficiente d'aia sunt forever more addicted si www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">too lost in www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">him
da stii ce ma gandeam? daca m-o rapi BAD intr-o zi? ce naiba ma fac?? ca doar se stie who's BAD

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

who's BAD?

mey la spa maine mai prestez, azi nici gand....
azi prestez la party ca am de sarbatorit pe finica....apropo...tre sa iti spun care e preferatili mele la delicatese...sa servesti la party

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa esti cumva pe aici ca nu te vaz ...ceva delicatesuri ai adus???

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput