*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (363)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Liana, unu, doua! Doua degete cuminti!

-------------------------------------------------------------------------------------
Experienta este un lucru minunat: iti permite sa recunosti o greseala atunci cand o repeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

inca una: liana uite 2 dejte de la mine, ptr muzichii ca le vreau..iar ref la disparitia misterioasa amailului respectiv, nu pot sa spun decat ca daca cineva a facut asta intentionat, si din rautate, nu e decat... ff penibila..trist..Liana, ia pune-le soro, aici, ca sigur nu e nicio problema!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Da, daca cineva l-a sters (mailul) din orice motive ar fi... tot rautate se cheama! S-o fi impiedicat si l-a spart ma, si nu a stiut sa isi ceara scuze...

-------------------------------------------------------------------------------------
Experienta este un lucru minunat: iti permite sa recunosti o greseala atunci cand o repeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Naty, pana si pe anumite medicamente scrie ca nu se recomanda pt o anumita varsta si totusi se dau. Asa ca un puzzle pt 3 ani, dat la 2 ani, n-are cu ce strica. Eventual va zacea intr-un dulap pana la anul, abia scapi atunci de-o cheltuiala in plus. Si sa stii ca pe crenguta sunt numai genii, de la primul la ultimul pui!


Nicoleta, referitor la discutia noastra despre originalitate si turma...nu te pot ajuta cu un sfat, desi ma gandesc mereu ce-as putea sa-ti spun. Personal, eu mi-as dori sa existe psihologi cu adevarat buni, de incredere si...cred ca as fi prima pe lista la unul dintre ei.

Olgutz, of, of, mai, mai...ce ma fac??? Eu ii dau dreptate lui Radu...Ca sa nu mai pun ca la mine se adauga si faptul ca sotul meu pierde evolutia de la "pidula" la "pajitula"...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zoze, cheful de munca e dus de mult, dar programul nu inca! Uffff, zilnic pana la 18!

Hai mah, cum sa stearga cineva mail-ul de la randunici?

Luny, ce misto, la cosmetica, n-am mai fost de o suta de ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Eu nu inteleg cum si mai ales DE CE o randunica ar sterge niste link-uri cu muzica pt copii. Dar pe de alta parte nu inteleg deloc nici care ar fi problema sa fie puse aici, pe forum....

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nici eu nu cred ca le-a sters cineva cu rea intentie...Daca s-a intamplat o fi fost o greseala... Ce muzica era? mp3 sau videoclipuri?
Dar le-a vazut cineva acolo (in inbox)? Poate n-au ajuns...

Stela, zhiar saptamana asta am comandat si primit 2 puzzle-uri din ala de care ai aratat tu. Cu ferma si animale de companie. F faine, David e super incantat. Desi sunt f scumpe pt cate piese au, eu cred ca deja puzzle-urile cu o singura piesa, ala din lemn in curand vor fi prea usoare pt copiii nostri.Luati cu 2 piese cu incredere! O sa vedeti ca se prind imediat cum functioneaza.

Alice, noi plecam maine la Lepsa si ne intalnim acolo cu niste prieteni. Nu ne ducem sa vedem ceva anume...doar sa ne bucuram de zapada, de peisaje si de compania prietenilor. PLus ca mai iesim si noi. Deci zici ca e prost drumul. Prin Vidra o s-o luam. Sper sa ajungem.


Cata, iti urez si aici La multi ani, sanatate, bucrurii, impliniri si sa fii iubita!


Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

zozelici, pot sa ma repet? E suuuper dulce blondinul tau. Crezi ca tu esti chiauna???? Nu m-ai vazut pe mine azi. Eu nu ma mai conferentiez cu voi, ca n-am antrenament

cuscra draga, no comment. Durerea mea de cap de azi tot de la voo-doo o fi???

Am admirat burtici frumoase si pui scumpi

ursulica, deci am votat pt necastigator?

Ma duc sa-mi fac muuuulta cafea, mai doreste cineva???

Daca vreti sa vedeti ocupatia preferata a Bubului meu:

http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a2f6c03bc1f32fc0c3ea58&skin_id=601





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Mimo, cum spalam eu asa, ca o gospodina, niste amarate de biberoane, ma gandeam la cartea ta...Si-am avut o revelatie: deci am o speranta ca, dc nu public eu cartea, ma va rezolva Thea, candva, de ziua mea! Si m-am simtit taaaare bine! Iar ca sa nu-ti faci griji chiar de tot din cauza mea, cu plecatul, sa zicem doar ca astrele s-au aliniat total gresit si nefavorabil, pe moment si ca, din pacate, suferim nespus toti 3 din cauza distantei si a timpului care ne despart. Nu pot decat sa sper ca va fi bine, cand va iesi soarele. Mai multe vorbim noi cand vin la tine cu tiramisu-ul promis.


Editez, ca sa mai bag ceva.

Ioana, prin Vidra drumul este acceptabil, nu cred ca fie probleme.

Cami, zi drept ca e un film trucat! Ala nu-i Bubu, e un coplil muuult mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cami, daaa, eu mai vreau cafea! Merg sa vad repede cu se se ocupa Bubulinul tau .

Mergi la inceput