Gravidutze si mamici de Cluj- 150

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

copii dorm, curatenia mi-am facut-o ,papa ii gata , ce mai am fost tare harnicuta azi

sa ne tineti pumnii la ora 4,30-5 , avem programare da dr cu Iulia si sper sa ne spua numai lucruri bune , am mari emotii



www.versu.ro/elenuta23-1405.html" target="_blank"> doar un clik pt un vot


Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olivia_popa spune:

Buna seara,
sa va zic de mine...eu/noi mergem la un gine tanar,eu sunt satula peste cap de mosuci,care numai algocalmin stiu sa recomanda.
eu am sarcina pierduta in trecut,facut investigatii,dat bani in stanga si in dreapta,cand am dat de noul meu medic,care are 35 de ani
, a facut lucrat in Franta, m-a uimit cum m-a tratat,m-a uimit cand mi-a spus ca nu imi face eco la fiecare sedinta doar de dragul de a ma taxa si de a imi face mie pe bunul plac. mi-a explicat cat de mult rau ii fac bbului cu eco,ce inseamna RH negatic si multe altele.
si asa ca sunt gravi...ahhh ce as hali o amandina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olivia_popa

Buna seara,
sa va zic de mine...eu/noi mergem la un gine tanar,eu sunt satula peste cap de mosuci,care numai algocalmin stiu sa recomanda.
eu am sarcina pierduta in trecut,facut investigatii,dat bani in stanga si in dreapta,cand am dat de noul meu medic,care are 35 de ani
, a facut lucrat in Franta, m-a uimit cum m-a tratat,m-a uimit cand mi-a spus ca nu imi face eco la fiecare sedinta doar de dragul de a ma taxa si de a imi face mie pe bunul plac. mi-a explicat cat de mult rau ii fac bbului cu eco,ce inseamna RH negatic si multe altele.
si asa ca sunt gravi...ahhh ce as hali o amandina


bun venit... sarcina usoara...nu inteleg: de e fac rau ecografiile la bb?

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 17+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olivia_popa spune:

Cica ultasunetele se aud in burtica la bebe foarte tare,ca un sunt de la un metrou si ca deranjeaza foarte mult. Acum nu stiu,dar prietena mea care a venit din State(are 3 copii acolo nascuti),cat a fost gravi i s-au facut 3 ecografii. atat!
o fi o faramana de adevar,dar ca la noi totul se taxeaza deci interesul lor este sa ne ia banii.

P.S. In the womb,pe youtube,un documnetar foarte bun despre sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

LA MULTI ANI ANCA DRAGA SI TOT CE TI DORESTI
Foarte frumos cadoul de la sotz si cel de la Sorana


SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

OLIVIA bine ai venit la noi
ANDRECLUJ nu stiu unde sa ti recomand sa mergi ,mamarutei mele i am facut gauri in urechiuse la spital

fetelor numele"Tasha "l am auzit la "Fashion Tv"dar e bun si pt nume de baietel...oricum mai sunt inca in cautare

IOANA sunt superbe pozele unde Sara e cu salul ,ai niste copilasi minunati
MELI draga la d na Oancea nu mai vrei sa mergi?eu zic sa incerci sa te linistesti ,totul o sa fie ok tu puiule
ce ti mai face d soara ?poze?
ELENA f rezonabil pretul pt innot ,super ok,sa ne spui ce zice C
ANCA spor la treaba si sfat :un sandwich dupa tine
IOANA13 sincer singura si marea mea teama e ca nu stiu cum o sa ma descurc cu doi bb dar astept incurajari ca pana acum toata lumea ma descurajeaza ,mai ales mamicile cu 2 copilasi ....oricum anticonceptionale nu mai iau
GABI draga ne ati pus pe jar aseara ,ma bucur tare mult ca v am vazut chiar daca a fost pt cateva secunde
ce superrrrrr ca ti ai revenit asa de repede

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

tocmai am sosit de la control cu Iulia, am fost la cardio sa vedem inimioara daca e ok , sunt tare fericita ca am o minune de fetita frumaosa si sanatoasa

mi-am luat o piatra de pe inima , se vede pe ea ca nu are nimik, dar totusi bien ca ne-am lamurit

aaa si inca ceva, am avut parte de o primire extraordinara din partea dnei doctor,am ramas masca...era super incantata de Iulia si a fost asa cuminte minunea mea, la eco, vorba dna dr parca ar sti ce e acela ecodopler

cand am fost la institutul inimi ne-a tratat fff urat


merg sa pap ceva ,
baieti au plecat la inot...sunt atre curioasa de reactia lui D

alex darag mea, bb2 iti va aduce o implinire pe care nici nu o visezi, o unitate in familie, dragoste , .....si multe altele, sincer de cand a intrat Iulia in viata noastra paraca ne-am schimbat toti 3, e ceva unic, suntem o familie fericita si implinita
nu te descraja, la inceput e mai greut pana creste bebe 2 dar apoi cine va fi mandra de ei

ioana P tinem pumnii sa vina bb2 , nu te gandi la criza, ca toate se rezolva

www.versu.ro/elenuta23-1405.html" target="_blank"> doar un clik pt un vot


Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olivia_popa

Buna seara,
sa va zic de mine...eu/noi mergem la un gine tanar,eu sunt satula peste cap de mosuci,care numai algocalmin stiu sa recomanda.
eu am sarcina pierduta in trecut,facut investigatii,dat bani in stanga si in dreapta,cand am dat de noul meu medic,care are 35 de ani
, a facut lucrat in Franta, m-a uimit cum m-a tratat,m-a uimit cand mi-a spus ca nu imi face eco la fiecare sedinta doar de dragul de a ma taxa si de a imi face mie pe bunul plac. mi-a explicat cat de mult rau ii fac bbului cu eco,ce inseamna RH negatic si multe altele.
si asa ca sunt gravi...ahhh ce as hali o amandina


probabil asa o fi
cu Iulia nici nu mai stiu cate zeci de eco am facut , apropae saptamanal

la cine mergi??? dr la care mergi mai are un frate in gine 1???? sunt gemeni

www.versu.ro/elenuta23-1405.html" target="_blank"> doar un clik pt un vot


Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ELENA ai perfecta dreptate si oricum clar ca ne mai dorim inca un bb dar m a cam luat teama pt ca majoritatea mamicilor cu 2 bb imi spun ca le este f greu :(
hai ca iara incep :ce bine ar fi fost sa fie mami in Cj
ce bineeee ca totul e ok cu printesuca voastra

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olivia_popa spune:

Eu merg la Dr. Razvan Ilie,sotia lui e la end,tot medic,in Cluj profeseaza privat,dar ste extraordinar.

Mergi la inceput