Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(44)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei si multa multa sanatate. Sa fie ascultatori si sa invete bine.

Azi le-am facut cateva poze piticilor. le puteti vedea aici

pupici



elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

La multi ani si din partea noastra!! super torturile, felicitari pt indemanare
am reusit sa incarc cateva poze, Jocurban exact asa eram si eu inainte de a naste, topeam pur si simpu tot ce gaseam despre gemeni, poze, povesti, mituri..tot
http://s562.photobucket.com/albums/ss67/luludanilulu/
nu a fost cine stie ce, tortule am ales sa le facem la comanda la cineva deoarece au dezvoltat niste alergii la conservanti/coloranti alimentari si nu am vrut sa riscam cu cele din cofetarii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:


La multi ani Yann!

La multi ani Philip!


Sa fiti sanatosi si voiosi, s-aveti parte numai de lucruri minunate si ... parinti ascultatori


IOANA, ce torturi originale si sigur, delicioase ! Felicitari, Mamica de 6 ani!



ELIANA, nu te-am uitat, dar am fost prinsa cu diverse pregatiri. In we iti raspund.



Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)


Album 1 Album 2 Album 3 www.flickr.com/photos/tatianagut" target="_blank">Album 4 ALBUM NOU Copilasi ian-feb2004 www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

Neata.
v-am pregatit o cafelutza si un ceai pt mamicile care inca dau piept la pitici.

ultima pozna alor mele aseara au prins telefonul fix si una tinea receptorul si cealalta forma numere si asa ce se amuzau le-am luat odata si le-am certat a doua oara au inversat rolurile si iar distractie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

http://www.farmaciastejara.ro/infacol-p-2696.html?osCsid=f785jargt1sbm0quofad2po7l7
acum se gaseste infacol si intr-o farmacie romaneasca, alta decat sensiblu..pentru cine era interesat. Se poate comanda si online



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui luludani

La multi ani si din partea noastra!! super torturile, felicitari pt indemanare
am reusit sa incarc cateva poze, Jocurban exact asa eram si eu inainte de a naste, topeam pur si simpu tot ce gaseam despre gemeni, poze, povesti, mituri..tot
http://s562.photobucket.com/albums/ss67/luludanilulu/
nu a fost cine stie ce, tortule am ales sa le facem la comanda la cineva deoarece au dezvoltat niste alergii la conservanti/coloranti alimentari si nu am vrut sa riscam cu cele din cofetarii...

Oh..luludani..deci tie t-a facut Stefana torturile alea superbe?le-am vazut la ea pe blog
La multi ani, sa cresteti mari si sansatosi



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

ha deci o cunosti pe Stefana!!! ce mica-i lumea
da suntem clienti fideli multumim de urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

elenada, ai niste copii "de-li-ciosi" am savurat pozele voastre impreuna cu sotul aseara, frumosi foc, sa va traiasca
imi aduc amintiri placute(aveam si noi obiceiul de ai imbraca cu haine la fel dar de culori diferite)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui luludani

ha deci o cunosti pe Stefana!!! ce mica-i lumea
da suntem clienti fideli multumim de urari

Nu ne cunoastem live, insa am avut niste "intersectari "placute



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza21 spune:

Oliv: Si eu ma confrunt de pe la 22 de sapt cu durerile inghinale din timpul noptii, care dispar imediat ce ma ridic din pat si fac cativa pasi. Aceleasi dureri le mai am atunci cand ma obosesc stand mult in picioare. Partea proasta este ca acum au inceput sa se ridice spre zona pelviana si devin din ce in ce mai insuportabile.
Cat despre greutate, nu-ti fa griji ca de acum incolo ai tot timpul sa pui pe tine!
Ioana: Sa-ti traiasca Arturicii si sa fie sanatosi, voiosi si ascultatori!

31 + : Dragos & Denisa

Mergi la inceput