Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(44)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Va multumesc mult pt raspunsuri
LA MULTI ANI Mihai si Andrei, sa cresteti mari si bucuriile pe care le aduceti parintilor sa creasca o data cu voi si pt mami un buchet de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

La Multi Ani Mihai si Andrei !!!!
Sa fiti sanatosi si sa aveti o viata minunata!







Ioana,
Philip 6ani, Yann 6ani, Sabina 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Multumim frumos pentru urari

Azi o sa sarbatorim doar cei ai casei... pt. ca sunt raciti... la fel si picii care trebuie sa vina... amanam pana duminica.
Promit ca o sa pun si niste poze cat de curand...


Si daca tot e vorba de tort... duminica le-am facut un singur tort dreptunghiular... si l-am decorat jumatate albastru, jumatate verde (l-am impartit pe diagonala)... si fiercare jumatate cu 3 lumanari... initial vroiam sa-l tai in doua, dar am renuntat

Iar duminica fac un singru tort rotund... azi mai au inca un tort... sa fie, poate vin musafiri neanuntati... deci in total o grama de torturi, nu putea sa fie de fiecare data la dublu, ca nu mai mancam altceva timp de o saptamana.



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)






23+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3in1 spune:

La multi ani Mihai si Andrei!
Va doresc multa sanatate!

Va trimit un buchet mare de si o primavara minunata va doresc tuturor!

Eu intru mai greu, dar va citesc cand pot.
Am avut un inceput de an f greu cu multe probleme. Am pierdut pe mama, a invins cancerul. Ne lipseste f mult, dar este intr-un loc mult mai bun.

Piticii cresc pe zi ce trece, vorbesc f bine si cateodata se inteleg de minune. In majoritatea cazurilor insa se cearta si se bat. Nu mai stiu cum sa-i despart si sa-i consolez pe amandoi deodata.

Acum trebuie sa fug ca sau trezit spiridusii. Va promit ca mai revin cu povestile noastre zilele urmatoare.

O zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocurban spune:

Cu intarziere si din partea mea, si toate gandurile bune!



Carla, 30+
in asteptarea Sofiei Maria si a Nataliei Emilia. Oare cat a mai ramas ?

Blogul mazarichilor

www.jocurban.ro" target="_blank">Blog de mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

salutare,

proaspetele mamici de gemeni, care deja au intrat in CIC, ce a continut dosarul depus la primarie, ce a fost specific pt gemeni?


Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

carucior TAKo am eu, si e cumplit de greu.... abia incape in lift, in portbagajul de la masina (logan) abia incape si asta fara roti


Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

in cerera pt intrare in concediu de crestere a copilului e loc pt mai multi copii.deci nu se depune nimic suplimentar...decat ca sunt 2(3) certificate de nastere



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

multumesc pt raspuns

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna dragelor!

Noi scriem cam rar, dar sper ca nu va suparati.Acum ca a venit primavara suntem mai mult pe afara ca e tare frumos.Eu de o saptamana am un ajutor, caci nu mai faceam fata singura cu copiii.Ei sunt bine, ieri am facut si noi 6 luni...nici nu imi vine sa cred ce repede a trecut timpul....

Vreau sa urez si eu lui Andrei si Mihaicu multa sanatate si impliniri in viata si sa le fie fiecare clipa plina de fericire!

Fetelor va doresc si voua o primavara frumoasa, linistita numai cu zile insorite. Gravidutelor noastre sarcina cat mai aproape de termen!

Poze Kiki&Twins

Mergi la inceput