Locul fetelor Nou-Venite(59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Vio abia astept sa iti dedic un capitol si sa te trec pe listuta cu gravidutze
....Doamne ajuta!


Citat:
citat din mesajul lui violab

Haideti ca-l deschid eu. Poate e de bine. Multumim mvb pt acest capitol nou. Sper ca urmatorul sa-mi fie dedicat.Doamne Ajuta!!!

la toate fetele cucuiete.



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Sa dea Dumezeu!!!Fetelor daca ramin vin special in tara sa va imbat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Vio,te bat,cum adica daca ramai,draga mea pana la proba contrarie esti graviduta,poarta-te ca atare,ca altfel vin si te ciufulesc
Si eu simteam o presiune in uter tot timpul,cred ca este normal,si vreau sa cred cu toata fiinta mea ca bebe isi stabileste tabara de razboi pentru urmatoarele 9 luni

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Mvb,pune mana e sotul din dotare si tavaleste-l bine luna aceasta caci trebuie sa treci pe lista gravidoaselor

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

fetele,
nu pot fiindca ca sa suport asa o situatiune!!!!!
sa dau retete de mancare chinezeasca si adrese d eund es aluati ingrediente????////sa vedeti cum intelegeti pe loc sporul demografic al poporului chinez!!!!!!!!!!!!
stiu un lucru, ca daca vrei bebe, cora are dreptate!
sotul meu a ajuns sa doarma la birou.............ca era singurul loc und eera fara mine si putea sa doarma.
deci, doamnelor, luati atitudine!
succes!
am spus ca imi doresc copil si ca nu e pacat sa fac asta, mai ales ca e o dovada d eiubire fata de cel mai frumos, inteligent si.........perfect sot care exista!


nu uitati de vinul negru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Vio,te bat,cum adica daca ramai,draga mea pana la proba contrarie esti graviduta,poarta-te ca atare,ca altfel vin si te ciufulesc
Si eu simteam o presiune in uter tot timpul,cred ca este normal,si vreau sa cred cu toata fiinta mea ca bebe isi stabileste tabara de razboi pentru urmatoarele 9 luni

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Asa, asa. Ai dreptate. Ma scuzati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Voi,eu am facut BHCG in ziua 11 de la ET,test de sarcina am facut in ziua 12 de la ET,ti-as recomanda sa stai linistita si sa nu te mai gandesti la cai verzi pe pereti,umple-ti timpul cu ceva util,placut si care sa nu te solicite foarte mult,trebuie sa fie bine

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Mvb,pune mana e sotul din dotare si tavaleste-l bine luna aceasta caci trebuie sa treci pe lista gravidoaselor

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"


Subscriu si eu. Tavaleste-l pina-i sar fulgii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

Fetelor, lipsesc cateva ore si gasesc 4 pagini, capotil nou, multumim mvb.

Cora multi multi

Vio si eu sunt in aceeasi situatie, am niste senzatii foarte dubioase si imi vine foarte foarte greu sa astept pana pe 30 sa vada daca e bebe sau nu.

Iti tin pumnii sa fie cu ochisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

eu l-am facut in a 30 zi d ela ciclu, in a 18 zi d ela concepere si a iesit cu doua liniute ceea ce va doresc tututor aspirantelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui nike974

eu l-am facut in a 30 zi d ela ciclu, in a 18 zi d ela concepere si a iesit cu doua liniute ceea ce va doresc tututor aspirantelor!

Pai da. Dar eu sunt cu FIV. Cred ce e diferit.
Cora ai dreptate asa am sa fac. Mie mi-a zis sa fac beta in a 12 zi.

Mergi la inceput