Puiuti de Randunici 2008 !! (357)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Miha, felicitariiiiiiii!!!!!!!!!!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihatp

zoze, e 14.12., tu?

alice, e ca virusul, se ia si de nu vrei. intreaba-le pe gecko si pe zoze. noi suntem acum a treia "generatie"

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade




Da, ma Miha, am vazut, de aia am si zis ca ma tem! Si, ca sa fiu sigura, ma izolez, ma vaccinez...de astea. :))))))))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Luny, imi era dor de Matei! Ha-haaa, e convingator baiatul! Sa va vad in etapa 2, cu "Nu vreau" sau "Nu vrea Matei" (Asa zice Thea..."nu vea Thea"...iar cand e de santaj emotional, zice "pinge Thea = plange Thea"...).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

faza asta cu 'nuuu' tine cam demultisor la noi, e in mare verva, cateodata e 'nu' serios, alta data, la orice i s-ar spune, indiferent, adica just for fun!
naty sorry
alice ref la diferenta de varsta intre copii, la fel simt si eu.. ce tare e 'pange Thea'

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Na! Cand sa scriu si eu era sa gresesc craca, ca tot pe aia veche ma uitam

In primul rind vreau sa multumesc inca o data pentru toate sfaturile voastre. M-am gindit ca putem fi de ajutor oricind, cu orice informatie, asa ca am facut un subiect separat aici, la "clinica virtuala" Sper ca am facut bine, daca nu, spuneti-mi si-l voi sterge, mai ales ca sursele initiale sunt luny si gecko (am folosit numele voastre fara permisiune ) deocamdata, ca n-am apucat sa citesc tot capitolul trecut, inca.

Alex este bine si parca din ce in ce mai vioi -na,ca imi permit acum sa rid, ca s-a terminat cu bine patania!

Acum fug sa termin de citit ca sa va pupicesc pe rind


****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

misha normal ca e ok subiectul, bine ca ti-a venit ideea!poate era mai bine sa-l pui la 'parintii intreaba' ca acolo intra mai multa lume, cred...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Luny o sa intreb moderatorii unde ar trebui sa fie, ca e logic si cum spui tu M-ai bagat in ceata

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mihaaa, bine ai intrat in randurile noastre!!!!Iti doresc o sarcina usoara, fara greturi, ameteli, voma...etc

Simo, apropo de numarat gravidele, impreuna cu noi e si Vio, nu? Parca asa imi amintesc...Apropo, VIOOOO!!!!!!!esti bine?????



Valentina cu Matei si 36+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Luny, l-am vazut pe Mufa, dar am revazut cu intreaga familie si filmul cu cafeaua!!Ne-am distrat copios!!!!

Valentina cu Matei si 36+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Uitasem sa-mi schimb semnatura!

Ma retrag la Minti criminale si apoi sa adorm copilul, ca de cateva zile nu mai adoarme singur, ci are nevoie de mine langa el pana adoarme...

Valentina cu Matei si 37+ cu Luca; DPN: 3.02.2010

Mergi la inceput