noi, sagetatoarele (15)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Buna fetele

Am o veste pentru voi. Am un nou nepotel, se numeste David si s-a nacut cu 3.400 gr si 52 cm. La o ora cand s-a dus tasu sa il vada radea si gangurea singurel.

Va doresc un sfarsit de saptamana frumos

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tnicoleta

Buna fetele

Am o veste pentru voi. Am un nou nepotel, se numeste David si s-a nacut cu 3.400 gr si 52 cm. La o ora cand s-a dus tasu sa il vada radea si gangurea singurel.

Va doresc un sfarsit de saptamana frumos

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)


felicitari pt nepotel..sa fie sanatos si sa aiba o viata minunata! si eu ma bucur cand aud ca a nascut cineva cunoscut sau din familie...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 18+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o fierbinte.... Noi tot pe doua voci tusim, dar parca suntem ceva mai bine.

tnicoleta, felicitari pentru nepotel. Asta da veste buna pentru sfarsit de saptamana. Sa va traiasca si sa fie sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o fierbinte. Noi suntem mai bine, inca mai avem tratament, dar febra s-a dus, ne-a mai ramas tusea.... Azi termina aerosolii si diseara mergem la control sa vedem ce zice medicul. Bine ca are cu cine sta acasa, ca daca nu venea mama.... nu stiu ce faceam, asa lovite amandoua....

Pe unde sunteti fetelor, de doua zile nu a scris nimemi nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Cica un tip viziteaza o fabrica de diverse produse din latex. Prima data a remarcat masina de produs biberoane, datorita zgomotului de "fssss-pac" pe care il facea. Ghidul explica: - Acel fasait este cauciucul pe care-l injecteaza, iar "pac"-ul este dat de intepatura care i se face in varf. Ceva mai incolo intra in sectia de produs prezervative. Un zgomot infernal si aici: "fsss-fsss-fsss-pac".. Intrigat, omul nostru intreaba: - Bine-bine, am inteles de ce face "fsss", dar de ce se mai aude si "pac"? - Normal , aparatul functioneaza ca si cel de produs biberoane, la al patrulea prezervativ ii trage o gaura. - Asta-i buna! Dati gauri la prezervative? - Da! Face bine la afacerea cu biberoane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o fierbinte.... si va doresc o zi usoara.

Ma doare capul ingrozitor... Tusesc de zice sotul ca suntem la TBC.... Si Stefy mai tuseste, dar parca nu chiar asa de tare, insa are muci.... urati si multi...

Dar pe unde mai sunteti fetelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia-stefy

Cica un tip viziteaza o fabrica de diverse produse din latex. Prima data a remarcat masina de produs biberoane, datorita zgomotului de "fssss-pac" pe care il facea. Ghidul explica: - Acel fasait este cauciucul pe care-l injecteaza, iar "pac"-ul este dat de intepatura care i se face in varf. Ceva mai incolo intra in sectia de produs prezervative. Un zgomot infernal si aici: "fsss-fsss-fsss-pac".. Intrigat, omul nostru intreaba: - Bine-bine, am inteles de ce face "fsss", dar de ce se mai aude si "pac"? - Normal , aparatul functioneaza ca si cel de produs biberoane, la al patrulea prezervativ ii trage o gaura. - Asta-i buna! Dati gauri la prezervative? - Da! Face bine la afacerea cu biberoane

Lacramioara si Stefania Iulia (05.12.2006)
Bazar pentru SEBI



hahha...il stiam, da ma distreaza de fiecare data cand il aud...

noi inca la bunici, asteptam vremuri mai bune...sa stam pe afara mai mult...

sanatate multa...aveti grija de voi!

pupam toate sagetutele!

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 19+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o fierbinte si va doresc o zi usoara....

Ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Buna fetele

Pe mine deja ma lasa nervii. acasa e un dute-vino continuu de cand a venit cumnatamea de la maternitate. Ba soacrasa, ba cunatasu, ba nu mai stiu ce prieten. Daca vin si stau la ea in camera nu ma deranjeaza, dar mai sunt raciti, nu se spala pe maini si mai intra si incaltati. Deja Alex si Stefan sunt bolnavi, Bia mea are muci si tuseste.

Lacramioara Ma bucur sa aud ca sunteti mai bine. Hai ca trece si tusea.

Andreea Tot nu va place la zapada?

Sa va zic una. Am dus-o pe Bia la gradi si cand ieseam din gradinita o fetita ii spune tatalui: "Tati, acum in Romania e expozitie de zapada."

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o cu lapte.... fierbinte... si va doresc o zi usoara.

tnicoleta, la mine a stat mama cu Stefy si mi-a fost pe dos, dar la tine.... cred ca stiu cum e....

Mergi la inceput