Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


mey iona te gandisi tu ca daca eu nu am zapada sa imi trimeti? ai pus-o pe sis sa care toata zapada de la tine....la mine in curte?

sa aveti o zi plina....de soare


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

oana nu chiar toata zapada si nu sis a fost ci eu

JoAnn chiar asa ce-ti veni sa il scoti la defilare pe www.youtube.com/watch?v=VNtBsmLEpxU" target="_blank">baiatu meu nu ziceam nimik daca o faceai cum trebuie nu ascunzandu-l dupa o deci ca sa te iert pentru ce ai facut il astept pe junioru cu cafeaua

purple sper ca perversa e tot la usa si nu poate intra nici macar pe gaura cheii....mi frica pt. b & w io zic ca sa-i trimiti la mine pt.siguranta si daca perversa reuseste sa se ia de tine il trimit pe doctoru sa te consulte

lisa desi am spus ca sunt lamirita tre sa ma conving si azi poate mi-a scapat ceva din vedere aseara
fetele va recomand noua reteta a lisei ...e super delicioasa eu am degustat-o si aseara

mj la delicatesa delicateselor trebuie doar sa privim??


anka

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


P. a intrat putin pe geam, e intre granite . Apropo, oana...de unde stii tu ca Metal cunoaste tratamentul ASP? Nu e cazul, nu? (sper)

D-na reprezentant legal, uitati ca se intampla cum prevedeam...sister si iona isi iau locul una alteia dupa cum le este convenabil. Dar, contractul a fost semnat pt. sporty tv...asa ca nu au decat sa se dea in judecata una pe alta.

Anka, mj, Joann

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona... stiam ca e baiatul tau ca de aia iti facu junioru o cafea buna...si cum mey ...cafeaua ai primit-o, dar junioru ba. ..ca doar el ti-a dus-o...
merg sa il intreb de ce nu a vrut sa te vada

ps : cine e ma perversa ca ati bagat frica in mine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mj la delicatesa delicateselor trebuie doar sa privim??



doamnee iona, nu-mi zi ca esti pofticioasa.....mey, nu te sfatuiesc sa-ncerci sa gusti macar..cine stie ce reactii adverse se starnesc....mai bine ramai pe www.youtube.com/watch?v=fnqLiCNVwIY" target="_blank">delicatesurili mele... ca este safe.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona azi m-a lovit generozitatea, pot sa te uiti fara oki de soare si chiar sa in rest BEAT IT stiu ca www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> my lover e cel mai cel si ca sa nu ne mai axcundem dupa vorbe iaca


mey chiar niminea nu s-a indurat de joann sa-i zica treaba cu perversa??
fetili azi a ajuns la mine L.O.V.E.


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

L.O.V.E.

mey mj daca-ti spun ca sunt si musai tre sa gust ce faci? de fapt....ce faceti? presimt ca o sa fiu foarte pofticioasa

perversa e in curtea lu purple numa ea poate sa esplice cum sta treaba

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona credeai ca imi inunzi ghioceii cu zapada ta, ei bine nuuuu....asa frumos scot capu din zapada, de te minunezi

cinderella cred ca perversa a pasit la tine daca ai asemenea idei.....poi stiu cu ca Metalul stie ca ebony de la el a invatat si de la blueshirt....cum se face programu Asp deci muta drujba mai in sus pe strada, nu la poarta mea

mj L.O.V.E. is the answer

JoAnn astept . cat despre peversa e....e...ai activat PM? vezi? daca te uiti in spate ti-am zis in cap trecut sa activezi PM daca vrei sa stii cine e perversa activatu-l-ai?

lisa

anka



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele .
Mey Mj ce este cu L.O.V.E??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka cum e cu ghioceii?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput