Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza curioasa eram sigura ca te intereseaza L.O.V.E da ma jur ca nu-ti spui dacat cat vei avea chef sa-mi vezi fazta. atentie trebe sa ma anunti cu o zi inainte.
L.O.V.E. e sicret mare, nu se afla asa cu una cu doua

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

va baaatttt MJ ....
vreau sa ne vedem stii bine, te anunt cand pot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ankutza unde e rost de L.O.V.E. hop si tu ...mey , parca nu stii care-i faza....IT'S ALL ABOUT L.O.V.E....si sa nu te mai vad ca ...

fetili, de-acum stim cu sa o reactivam pe anka, cu L.O.V.E...si imediat baga fingerili

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io poci ca sa tiu un sicret asa ca nu e problema doar daca vrei si tu pe L.O.V.E. poti sa te vezi cu mine mai repede, altfel ratezi okazia si e maaaaaaaaare pacat sa nu zici ca nu ti-am zis

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Aveti dreptate.....imediat aparui cand vazui L.O.V.E
mey Mj...ai un stiiilll...stii sa ma starnesti , pentru ca stii ca-s f curioasa
Lisa ....help

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acilea numai io te poci ajuta fetili care divulga sicretu primeste pedeapsa ca pierde cel mai HOT baiat din dotare crezi ca se risca vreuna??


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da io zic sa te grabesti, vezi bine ca iona cica pofteste la LOVILI meu cica vrea sa guste din el duamne fereste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

L.O.V.E.
S-a schimbat sistemul pe aici...nu se mai dau informatii cu una cu doua..Joann despre P. (daca tot zice d-na iona ca ala la care e trebuie sa divulge..), doar pe PM.
Anka , ai si tu neste conditii de indeplinit ca sa afli ce e cu L.O.V.E., ca de stiut ca IT'S ALL ABOUT...stii

Oana, acum ca am scos drujba ce fac? Trebuie sa o folosesc , dar oare la ce nr de casa?

Lisa, cred ca tu ajungi la nivel international cu biznisurile tale, dar sa nu uiti ca mai ai treaba si la spa

D-na Iona sau d-na sister



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele abia acu am ajuns de la cursuri si am avut si 2 teste

Oana am PM nu vazusi???
Uite ca sa ma revansez baietii mei o sa defileze acu specialy for you
si mai mult maine o sa ai ceaiul sau ce servesti tu dimineata servit de unul din baieti doar sa spui pe care il preferi...numai sa dai zapada din curte ...sa poata intra ...daca nu patesti ca iona








"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ankutza te-as ajuta cu mare drag , insa nu vezi ce pedeapsa ma paste ...doamne fereste.....nu ma risc..mai bine vezi cu mj cum te descurci.

joann daca ai trecut testele cu brio, ai sa afli si cine e vestita P ..baietii.. nu ma inspaimanta niciunul

purple e rost de ceva cleente noi la spa?

iona cum e treaba cu pofta?.. ca n-am priceput...poate sa ti-o pui in cui

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput