Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana ...mey in primul rand tre sa tii cont ca nu l-am vazut cam de mult pe Ebony si eram si eu emotionata si dupa ce am zis ca e superb, fermecator...trebuia sa ma opresc , sa nu zici ca am alte gandurisi alta data sa nu il mai pup...
deci era un speechless in sensul bun al cuvantului ... imi pare rau ca nu m-am exprimat cum trebe
gestul tau l-am apreciat enorm




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, vad ca ai lansat si magic tv..in curand vei fi mai ceva ca DD..
cand faci un party de lansare sa ne chemi si pe noi, poate negociaza vreuna o oferta mai avantajoasa de contract direct cu baietii...eu una nu vreau..pe ssporty tv il prind datorita cleentei mele, iar magic tv mi-a promis finu ca-l voi prinde for free.

mey, eu nush ce parere au baietii la sistere de teveu..insa eu si baietii mei va spunem clar de pe acum NU se ezista televiziune unde sa emita thrilleru..sau billie jean.... iar BAD nici atat.
...si pentru ca este cineva cu o nelamurire....sa bage www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">aici un oki si sa-mi spune ce si pe cine vede prima data

O singura defilarein seara asta.. ca ramaneti fara grai





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele aveti grija ca vine cineva sa va sperie ...sperietura placuta



noapte buna neuronu meu suprasolicitat de nu mai rezista

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn astept si "recompense" practice ca mie tot cu virgula imi da.....adica iona boteaza pe ebony jr. pe ascuns, cum vrea ea...numai singura cu el....si e tot si premeste pe tava servirea de dimi

si eu ma zbat aci si...is generoasa, si mana larga si darnica si premesc da cu virgula rau di tat

asa ca de acu incolo....ma mai gandesc cand defileaza ebony.....deocamdata Killerul vrea o reprezentatie speciala pt cineva fooarte dddraga lui



purple tu nu zici nemic?

lisa mai ca ma gandesc sa iti fac o cerere sa ma reprezinti ma gandesc intens la asta

anka just this...."Lady, Our Love Will Shine!!!"

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Care mi-ati trimis perversa? (Cred ca ea bate la usa!!!!!!!)
Offf...sper sa nu am nevoie de o consultatie la doctor
Totusi, cred ca med. asta e destul:



Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara

magic tv nu s-a lansat si nici nu se va lansa never...vad ca sor'mea iar vorbeste in numele meu credeti-ma ca nu stiu ce sa ma fac cu ea acu am trimes-o sa mature zapada de pe strada da sunt ferm convinsa ca intra si prin curtile vecinilor

si mai am de spus ceva in legatura cu sporty tv
D-na reprezentant legal a lu purple va rog sa-i comunicati ca intelegerea facuta cu iona nu e valabila si aci e greseala dumnevostra stiati destul de bine ca sporty e al meu deci eu detin si drepturili de difuzare am intervenit atunci doar sa nu se ajunga la proces si sa descopere d-na presedinta ca atunci nu mai aveam nici o sansa si oricum nu-si face datoria fata de popor...D si L nu a emis deloc
sper ca ati inteles cum stau treburili ....o seara placuta in continuare

purple de la mine a plecat perversa da nu stiu incotro a luat-o iar doctoru e okupat......cu mine

oana vad ca n-ai lamurit "problema" cu JoAnn

lisa.....acu sunt lamurita

mj,anka

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey daca pe street la tine e zapada....atunci e o treaba. adeca renii ce le-ai dat drumu la polu cu frig zic ca vor sa se mai intoarca o tura, ca au gasit p'aci consoarte fooarte potrivite lor. au zis ca baga ceva pile la meteo sa stea temperatura numa p'aci....numa buna pentru clima lor

deci sis o sa aiba o supriza...ca la mine in curte nu e zapada, la mine e ghiocei aveti fiecare cate un "strat" inflorit deja

purple, perversa trece cu program intens de Asp...metalul stie cum si ce...deci pune mana si incepe




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele buna dimi
Poftiti la www.youtube.com/watch?v=u9OU-7kav_w" target="_blank">

Si dupa cum am promis ca nu stiu ce-mi veni ...junioru serveste www.youtube.com/watch?v=VNtBsmLEpxU" target="_blank"> pt iona...sper sa fie pe placul tau , pt .ca mie mi-a placut

oana promit sa ma revansez

fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
io vreau www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> si bineinteles www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">delicatesa delicateselor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">buna dimineatza

iona, sisteru ..daca voi nu va intelegeti intre voi ..atunci cine sa va mai inteleaga?..mey, eu stiu ca intelegerea e intelegere...acu daca nu aveti cuvant....asta e alta treaba

joann vezi ce faci cu oana ca ai suparat-o nitel....revanseaza-te cat mai repede pana nu ii vin alte ganduri

purple sfatul meu e sa tii perversa la usa, n-o lasa sa intre ca daca apuca sa se descalte greu o mai dai dusa...chiar si cu tratamentul Asp

mj, anka

mey fetili va rog sa degustati acum noua mea reteta..am folosit ingrediente de cea mai buna calitate...si sunt sigura ca a iesit monstruos de www.youtube.com/watch?v=8A4ZNZhn0dI" target="_blank">delicioasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput