Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona vaz ca tu nu vrei sa precepi o treaba....si anume ca eu vreau magic tv...numai ca nu negociez cu tine, ci cu dansul direct

maine dimi am programata o runda de negocieri cu el, la un ceai

cat despre reclamatii n-am incurcat nemic....oricum cerere de sporty nu fac, ca am moca pana la anu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo&feature=related" target="_blank">buna dimineatza

fetele serviti de aici www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">cafeauawww.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">de zi www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">cu zi
oana spor la negocierile de azi

sa aveti www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank">a wonderful day

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele
vad ca se servi cafeaua , dar cum tre sa o beti si de la mine ...www.youtube.com/watch?v=u9OU-7kav_w" target="_blank"> oricum nu strica, fiindca ne tine in forma .

Super defilari ati pus aici...parca m-au mai inzdravenit un pic
, ca ieri am fost varza... si am de invatat ...dar azi...mai iau o gura de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">oxigen, mai neste cafele, defilari ...si o sa zic BEAT IT gandurilor negre...
si ma pun zdravan pe ,si cand mai vin la apartament ,poate am surpriza si il gasesc pe Ebony...seniorul bineinteles...si bem un ceai impreuna ...

fetele



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza




mj, anka

purple, lisa, iona, JoAnn

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

sporty tv



magic tv


fetele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Mama mia...ce de surprize..ebony...sporty tv..magic tv

Am amutit complet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am fost lovita de generozitate sper sa-mi treca cat mai repede

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Dupa cum se spune "pauzele lungi si dese cheia marilor succese" ,iata am luat o pauza ,pt a lua ceaiul cu Ebony
Oana superb ,fermecator Ebony ca de obicei...in rest sunt speechless...

dar ce-mi mai vazura ochii...vorba aia...senzational si in direct...sporty tv...si magic tv, e drept ca ultimul se lasa mai greu vazut

apropo iona pe maine sa te pregatesti, ca merge junioru sa-ti serveasca ...




"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

. e drept ca ultimul se lasa mai greu vazut

acu ce sa zic o fi insemnand ceva

am inceput deja pregatirile pt.maine abia astept sa facem cafeaua impreuna

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey daca nu e defilari e monotonie si plictis.....daca e defilari e speechless

care e calea medie...cate defilari pe zi tre sa fie....si in ce combinatii, adica cine cu cine nu, ca sa nu ramana toata lumea fara glas

mey JoAnn vaz ca la iona ii faci complimente, ii trimeti demeneata serviciu complet....si eu...care am salvat reputatiunea lu ebony...ti-l ofer aci la comanda, ma stradui sa te vezi cu el cand vrei...mie imi zambesti sistematic si zici ca esti speechless.....na...asa imi trebuie, blonda is, blonda sa fiu

iona...dejaba aratasi magic tv live....ca eu una zis si alta poftesc...la tine tre sa merg pe deruta, ca altfel nu obtin nemic am invatat deja unde sa apas pe botoane ca sa iasa cum vreu eu, nu cum vrei tu

lisa, purple

mj, anka

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput