Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutzaaaaaaaaaaaaaaaaaa mey m-am trezit cu purpleshirtu la usa, zice ca vrea sa ii dau L.O.V.E. pentru tine zice ca imi da ce vreau io in schimb pls hai sa ne vedem maine pe la 15.00 nu ma lasa cu purpleshirtu pe cap ca nu-sh ce sunt in stare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey adica cum sa nu te las cu el pa cap?
nu nene nu ti-l las neam!!!!!Ok ne vedem maine tot acolo
.
Si sa nu care cumva sa iti treaca prin cap sa ii ceri ceva in schimb in afara de priviri de la distanta ca nush ce fac !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
io si cu lisa suntem pretene vechi inclusiv cu baietii ei


JoAnn, are dreptate mj..noi suntem pretene vechi...iar ea e pretena cu baietii mei cum sunt si eu cu ai ei...si nu e vb de nicio intorsatura in ce ne priveste.....daca dam alta impresie... e doar din cauza ca nu ne vom pune never de acord care baiat e al mai HOOOOOOOT...ea zice ca al ei...eu ca al meu...mai vine si a treia persoana, ca al ei e cel mai cel ..si tot asa... la infinit.

..important e ca fiecare stie adevarul, dar unele nu vor sa-l recunoasca



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza ramane stabilit
duamne ajuta sper sa nu ma impiedic prin dormitoru lu purpleshirtu ca na trebe sa-l gazduiesc pana maine, unde sa-l trimit pa frigu asta? poate sa-l ajut sa se incalzeasca putin?
mey joann ca doar nu te-ai suparat??? fetili io propun o saptamana free la spa pentru joann, va rog sa fiti de acord, treceti totul in contul meu si rasfatati-o cum se cuvine.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da ce miscare p'aci

defilari, procese.....iona incepe sa iti cam placa procesele...ascunzi prin casa vreun avocat interesant ca daca e p'asa, vreu si eu sa il cunosc

JoAnn am senzatiunea ca te pusasi singura la zid....aci nu te-a pus nemenea.....prea iei in serios ce nu se ia. Sau tu crezi ca zilnic, de cate ori o vad pa iona, o improsc cu un pistol cu apa ca ma denigreaza p'aci? think about it!!!

in rest....cel mai hoot inca nu s-a decis....
deci parametri normali....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Mj ramane stabelit doar ca......putem sa ne vedem la 2? Ca vin fara titiu si sa nu fiu presata de timp sa am timp sa ajung si la gradi pe urma, sa vad cum oi face.
In seara asta te rog sa ii rezervi o camera foooaaarrttee separata lui Purple shirt ca e forbiden area

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ok la 2, pentru asta ne ducem mai repede la ca sa stam mai mult....pardon ca sa doarma si purpleshirtu mai mult nu cunosc espresia forbidden

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey te joci cu focu
lasa baiatu sa doarma ca e obosit , maine are treaba multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da mey, stai fara grija o sa si doarma

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
dupa ce savurez cafeaua, imi voi administra singura cateva sedinte la spa, sunt sigura ca voi credeti ca am nevoie, nu?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput