Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

dupa un asa inceput mai poti sa zici ceva? nu..doar privesti si visezi

o zi miiinunata sa aveti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io cre ca e un mod frumos de a muri din dragoste, mai ales pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover, da nu va faceti iluzii ca si daca o fi sa fie, voi bantui orice zuza numai prin gand sa-i treaca sa se dea la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank">my lover
cat despre dirty boyu si oki de caprioara prefer sa nu discut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey , in privinta mea nu-ti fa griji..doamne fereste...n-am nevoie sa-mi fac iluzii sau sa visez la loverul tau...ca oricum al meu BAD e CEL MAI HOOOOT

P.S. nu cred ca mai e cazul sa exemplific
www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


Simply, the best!!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


mey fetili io zic (nu ca ar conta ce zic io) sa incetam cu cine e cel mai hot sau mai stiu eu cum...pana nu ajungem ,fiindca un lucru e cert: fiecare lover e hot si sepsi,pt posesoarea lui, ca doar de aia l-a ales...si din nou vorba lui mj depinde de gusturi..
si ca sa ma esprim mai bine...sa luam cazu' meu...pai cand am fost intrebata la inceput mie de cine imi place...raspunsul meu a fost...costume,aranjat.deci rezulta...Ebony si anume seniorul. Dupa ce se intampla ca oana (si aici intru in mod sigur la hartuire) a decis ca Ebony e mai in siguranta sub aripa ei protectoare si io a trebuit sa imi caut pe altcineva ...ce am ales??? Evident pe Ebony junior , care , trebuie sa recunoastem e copia fidela a lui Ebony senior.
Cu Shadow e alta poveste...e hot si sepsi in felul sau anume...misterios, incitant si lista poate continua.
Deci...chiar daca mai arunc un ochi in curtili la altili ...gusturile mele se stie care e ...si nu e musai sa fie si pe placul altora...

Daca am adus vorba de soarili lui mj sau ca l-am defilat ieri
a fost pentru ca monotonia se simtea aici ca la ea acasa si am vrut sa anim putin atmosfera...si se pare ca am si reusit...cu toate ca lucrurile au luat o alta intorsatura.


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joanno noi de felu nostru suntem foarte animate ca sa fie atmosphera animata acilea depinde de fiecare dintre noi da na, ne-am invatat sa le lasam pe altili sa-si scranteasca fingerili p'aci ca e mai simplu sa stam pe bara la seminte
nu-sh despre ce intosatura vorbesti?? a buzaului??
io si cu lisa suntem pretene vechi inclusiv cu baietii ei
acilea io nu vreau sa anim atmosphera doar imi fac datoria fata de www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover, atat cat poci si io putin imi pasa daca unili considera ca e monotonie sau nu trebe sa le intre bine in cap ca Michael Jackson si monotonia nu au nemik da' absolut nemik in comun
nu trebe sa mai zic cine e cel mai HOT ca asta am stabelit deja

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


...pai aici numai monotonie nu e. La cat suntem de animate prin interioare
Am vrut sa va spun ca propunerea cu GSS - DD ramane valabila , ba chiar se materializeaza.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

.... voi bantui orice zuza numai prin gand sa-i treaca sa se dea la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank">my lover

doamne fereste mey,mj,chiar asa? in ce ma priveste poti sta linistita departe de mine gandu asta
stii tu pentru ce


mey JoAnn ce zici daca te dau in judecata asa ca sa fie atmosfera mai animata?ha? si sa inteleg ca ieri te-ai folosit de loveru lui mj? io una nu te-as ierta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

ok, ok , imi dau seama ca exprimarea mea e mai deficitara decat credeam

mj cred ca sunt datoare cu niste lamuriri...
1. nu era vorba nici de intorsura Buzaului, si nici despre treaba ta cu lisa...(oricum am sesizat ironia din mesaj)
ma refeream doar la faptul ca atmosfera am vrut...atmosfera mi-am luat...ceva de genul.

2.ca Michael Jackson si monotonia sunt antagonisti asta e clar , nici nu se discuta.nu la asta am facut referire... Altfel cred ca am avea fiecare lucruri mai bune de facut.
Cand am zis monotonie m-am referit la faptul ca era in acea perioada asa mai liniste, mai putine mesaje (lucru explicabil, ca doar fiecare are familie, servici sau studii)...probabil nu a fost cuvantul cel mai inspirat...

iona...nu m-am folosit de loverul lui mj...daca a defilat nu a fost in nici un caz in beneficiul meu.

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
...si sa inteleg ca ieri te-ai folosit de loveru lui mj? io una nu te-as ierta

meeeeeey s-a gasit lupa moralista sa arunce cu piatra aia care e fara pacat tu cunosti vreuna?? arata-ne-o si noua iona tu ma stii cel mai bine si mai stii ca la sfaturlili lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover am mai iertat-o pe una odata da na, io din cuvantu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank">lui nu ies, si zice ca joann nu e vinovata, doar ca e un pic cam prea serioasa si acilea noi numai de party ne tinem deci www.youtube.com/watch?v=CX7IYtRH_V8" target="_blank"> sa fie atmosphera si nu e nicio ironie

Citat:
citat din mesajul lui joann
daca a defilat nu a fost in nici un caz in beneficiul meu

in beneficiu cui a fost?? sa stiu unde trimit factura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput