Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=eDqoIV4941I&feature=related" target="_blank">neatza
mj eu nu cred nimic...tu stii cam in ce stare te afli si ce nevoi ai...mai ales dupa ce l-ai cazat la tine pe purpleshirt

fetili o zi buna and don't forget..it's all about LOVE..and understanding

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetili.
Mey MJ, adecatelea cum ai nevoie la spa? io ce sa inteleg d`acilea ca aseara ati avut "program artistic"?.Lasa ca il vad io cand vine acasa.Am o metoda babeasca sa vad daca m-a trisat....hihihi o stiti?Se pun " ceva" intr-un lighean cu apa ....daca plutesc e intr-un fel , daca stau la fund e da bine.Asa ca pana nu vaz DOVADA nu cred nik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza ai ghicit a fost un show de zile mari dar sunt convinsa a meritat din plin ....imi asum consecintele it's all about L.O.V.E.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai vezi cum esti? Daca cineva se da la Ct tau iei foc.....da tu ai voie sa sa..... una-alta....ntz,ntz, nta...nu e mumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Oanaaaaaaaaa , ne lasi aci sechestrate la GP33???...plzzzz....ca nush cat mai poci ca sa rezist cu B&W lu purple..mai ales cand stiu ca e forbiden area..

Ankutza

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim


Continuam aici
http://forum2.desprecopii.com/topic.asp?TOPIC_ID=147935

Mergi la inceput