Dieta Rina (4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianafedorca

codrina ti-am trimis mail cu cartile, succes, poti incepe de maine , noi suntem la ziua a 4 a de vitamine, maine incepe o noua tura
terry multumim pt capitolul nou
eu ma simt bibisor pana acum, am papat un morcovel, o banana, un mar si o para, apa multa si astept cu nerabdare sa treaca ziua de azi


maine cred ca o s apap ciorbia de pui , am facut azi pt Cezar si a iesit delicioasa, asta in cazul in care nu am timp sa-mi gatesc maine , imi propusesm 2 pulpite de pui cu legume , 1 la pranz si 1 seara, vad maine cum stau cu timpul

_
Adriana mamica de Cezarica Georgian (23 aprilie 2005)
si Anastasia Ioana (7 iulie 2009)



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler




vreau si eu sa ma alatur voua, am nevoie de carte la ioanaiarincau@yahoo.com
parca e mai usor sa slabim impreuna, ne raportam una la alta ce am mesterit cu alimentatia . sunteti niste dragute, v am totm urmarit. spor si v´am pupit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza_tania spune:

am trimis cartea a doua pe adresa comuna. ar trebui sa fie in inbox.
cand mai am timp fac si cartea 1. cum ziceam, n-am corectat ortografia. e facuta la viteza, asa ca scuze daca mai sunt scapari. daca gasiti greseli si ma anuntati si pe mine, le corectez imediat. scuzati si sageata rosie, trebuia sa fie nr de pagina acolo, dar nu s-a salvat. il notati voi cu pixul.

a ramas mult spatiu pe fiecare pagina, daca printati cartea aveti loc pentru retetele voastre.

va pup,

luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

Citat:
citat din mesajul lui luiza_tania

am trimis cartea a doua pe adresa comuna. ar trebui sa fie in inbox.
cand mai am timp fac si cartea 1. cum ziceam, n-am corectat ortografia. e facuta la viteza, asa ca scuze daca mai sunt scapari. daca gasiti greseli si ma anuntati si pe mine, le corectez imediat. scuzati si sageata rosie, trebuia sa fie nr de pagina acolo, dar nu s-a salvat. il notati voi cu pixul.

a ramas mult spatiu pe fiecare pagina, daca printati cartea aveti loc pentru retetele voastre.

va pup,

luiza
nu inteleg ce inseamna adresa comuna. se pare ca e vb de nepriceperea incepatorului sau nou venitului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza_tania spune:

stetoscop iti trimit cartea pe mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

Citat:
citat din mesajul lui luiza_tania

stetoscop iti trimit cartea pe mail



am primit o

multumesc !!! de maine dau bice...sper sa mai scap din operatii si sa fug sa pap ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Bonsoir fetelor azi m-am infruptat si eu cu fasole batuta ca mi-ati facut pofta de sport tot nu m-am apucat ca "nu imi gasesc timp" .
Nu am apucat sa pun ce retete am facut, am pus una cu pastrav facut la cuptor pe pat de legume http://bucataria-sylviei.ro/pastrav-la-cuptor-pe-pat-de-legume-rina-ziua-9-proteine/ pt ziua de proteine,si va arat ce am baut in seara asta http://bucataria-sylviei.ro/vin-fiert/ o fi incetinit dieta dar a fost excelent
Haideti cu abateri sau fara sa tinem dieta pana al capat succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arriel spune:

Buna seara si bun venit fetelor noi in gashca!
Luiza te rog si eu sa nu ne parasesti. Dupa cum vezi, toate am calcat pe bec la un moment dat, dar fiind o dieta de cursa lunga e inevitabil...
Mai ce pofta mi-ati facut, silvi cu pastravii si Alecsia cu sarmalutele de post .Cum eu sufar de lipsa de imaginatie, fac mai mult retetele din carte. Maine salata de carne din ziua 17

Mami de Thea Bianca (03.02.2009)

http://www.flickr.com/photos/cristiserban/sets/72157617398070712

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne2009 spune:

in sfarsit am reusit sa intru, terry multumesc de intrebare..nu, nu am primit cartea..eu sunt inca in faza de "cercetare", ca sa zic asa..tb sa slabesc iar vreo 25 de kg dupa bb nr 2 si vreau sa citesc cartea ca sa inteleg mai bine cu ce se mananca[:)..]am o gramada de intrebari si sper sa ma lamuresc dupa ce o citesc.

multumesc tare mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Silvia, trebuie sa fie foarte bun pastravul tau .
stetoscop, despre ce operatii spui? Esti medic?


Astazi am ales o tocanita de dovlecel cu piept de pui. Am stat aseara sa o fac si a iesit foarte buna. Maine o sa mananc tocanita de mazare. Sport nu fac, ca nu am timp. Curatatul zapezii de pe masina , se pune?

Mergi la inceput
Mergi la inceput