Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *44*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

vai iulika ce draguta ai fost!!!! auzi la ea! i se incing tapile!!! super!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Am si eu o intrebare:vaccinul de 4 luni se plateste??? sper ca nu ca eu nu mai am bani
ELLENUTA tocmai asta e ca pretuiesc cum si cat pot de mult dar ea se supara din orice si e nemultumita,acum nu stiu cum sa spun dar mie mi s-au triplat cheltuielile,iar ea ce castiga ii foloseste pentru ea si ii mai ia la baiat,dar eu pt mine in afara de hainele de botez nu mi-am luat nimic de cand am nascut.Cu tata face la fel,acu el saracu ne face mancare zilnic,face acasa curat,a pus muraturi si multe chestii si s-a dus si el la un prieten sa bea o tuica,a stat mai mult si a apucat-o crizele ca el a dat de viata de cand nu mai lucreaza(se pensioneaza).Hai ca nu mai zic nimic ca o sa ma doara capul si pe mine si pe voi

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Mada imi pare rau ca ai probleme cu mama ta..oare nu ar fi mai bine sa mearga sa stea acasa la ea si sa vina din cand in cand la tine, sa te ajute cand ai nevoie..sunt convinsa ca te-ai descurca minunat cu baietelul si singura;
este complicat si cu parintii acestia..cand nu-i ai aproape, iti doresti sa-i ai, sa-ti mai dea o mana de ajutor, sa-ti mai zica o vorba buna..cand sunt langa tine, parca te sufoca..dar ei ne iubesc tare, sunt convinsa ca stii!
ce draguta ai fost cu remarca la adresa Ellenutei..cuconeta, zici?!!!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Vreau sa o salut si eu pe Speranta si sa-i spun ca are o familie minunata! sunt adorabili copilasii!

Bun venit Hepilica!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Selene a avut chef de party asearå..Ce m-am distrat cu checul tau 'grabit' cu papadiile lui Luto nu mai spun

Luto vorbeai de nasuc bagat in paturica sau in pernuta..Bruce e obisnuit så adoarma cu paturica asa la nasuc sau cu nasul in perne d la 3 luni..cand se agita si imi dådeam seama ca o face de somn il puneam pe pernuta si puneam paturica pe el ..verifica putin textura paturicii apoi somn lua ..

Monica ce tare e Dragoselu cum baga el manuta in farfuria cu prajitura aia care arata bine ce e drept..hmm nu am probat-o pana acum dar urmat data cand merg o voi proba si eu.

Si da si al meu s-a trezit de vreo 2 ori asa in urlete de nu stiam pe care parte e patutul..dar la mine erau de la partzuri..cred ca se speria ca dadea niste bombe



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Dana te salut cu un pupic apasat

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

eu sunt mai bine..si voi fi si mai bine atunci cand voi reusi sa vorbesc cu prietena mea; deocamdata cred ca au nevoie de liniste, sa fie doar ei, sa accepte situatia..noi, suntem un grup de prieteni, care stam pregatiti sa sarim la cel mai mic semn de la ei;
ma macina faptul ca nu voi stii cum sa o abordez...ea trebuia sa o boteze pe Ana in februarie; imi pun problema ca nu va mai dori acest lucru, ca poate eu ar trebui sa-i spun dinainte ca inteleg perfect daca nu mai vrea sa faca acest lucru..pe de alta parte, cineva imi spune ca s-ar putea sa se simta mai bine dpdv spiritual, botezand un copilas..nu stiu..
cum spunea si Cristina..noi suntem prietene bune, dar oare cum va reactiona fata de Ana? oare nu i se va rupe sufletul sa ma vada cu ea in brate? daca ne cheama la ei..nu am cu cine sa o las pe micuta... pe de alta parte, Ana este copilul meu si nu pot sa-i neg existenta oricat de draga imi este prietena..uff, este complicata situatia, dar timpul le rezolva pe toate

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Croco ce cadou frumos ai primit tu astazi! stai sa vezi ce-o sa ne topim cand vor veni cu manutele intinse spre noi, ne vor cuprinde in brate si vor spune "mami, te iubesc cel mai tare"

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

se pare ca ma destrabalez de una singura

m-am tot gandit astazi la Raluk, Alex si Kemsy..sper ca ati avut o zi frumoasa!



Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mada te inteleg perfect .. imi pare rau ca asa stau treburile cu mami tau, ea s-a obisnuit sa dicteze si acum daca cineva face altfel decat spune ea, e prapad .. din pacate, nu prea au vindecare cazurile astea .. eu zic sa stai de vorba serios cu ea si sa taiati pisica in doua .. pup si nu mai te supara ..

stai ca mi-am amintit .. auzi tu cuconeta ...

dana uf, ce situatie grea .. probabil ca nu va fi in stare s-o boteze pe anita prietena ta .. nici nu stiu cum sa abordezi problema cu ea .. iti dai seama prin ce trece ..

iulika tare draguta ai fost!



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput