Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *44*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Iete ca ne-am scris deodata. Stai linistita, ca si yo m-am ales cu niste vergeturi. Oribile sunt. Desi am luat 11 kg doar, pe sani s-au format. Pt ca acolo probabil s-a dezvoltat mai tare situatia. Dupa sarcina.

A venit Mos Craciun...
Sophie Amelie(17.09.09), our sweet baby, we luv' u!

Povestea gogoshicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

hepilica voi sunteti trecute in lista? daca nu ia da datele la baba sa va treaca



...pentru istorie:

22.09.2009, ora 13.45 Maia - 3,360 kg, 52 cm, apgar 9, Bucuresti, maternitatea Medlife, cezariana 40s 3z.- dr.Dragos Albu.
multumesc kawaichan. fac cinste...hai ca prajitura nu iti mai dau, ca ai mancat .

h.

minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Speranta tare frumosi sunt puii tai, fetitele sunt adorabile cu ochii lor albastri, iar fratiorul pare tare protector cu ele

Mai fetelor, ca sa nu va mai dezinformez aici pe toate, mi-a zis sotz ca de pe 18 ian se micsoreaza si la ei dobanda,s e face 11%...mie mi se pare oricum bine, ca la mine la banca este 8%...deci cine mai doreste si asa detalii, pm me pls

Mihaela multumim de capitol si ai vazut cum se dau jos kilogramele, cu cate o sarba in fiecare zi?

valeleu Hepilica ce motata ai si tu mami si vad ca si tu ai un poster fain pe perete! si camera plina de buburuze si floricele e mortala!

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

...haideti mai fetelor ca uite, am pus cateva poze. nu stiu sa le fac asa cu trimitere directa (a mai incercat raluca sa ma invete, dar nu prea s-a prins de mine si acum cand am cautat invataturile ei ca sa ma dau si eu mare...nu le mai gasesc ).

poze aici:

http://picasaweb.google.com/Danutica73/MaiaDraguta#


h.

minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


stai ca nu ma mai culc,ma bag la poze

hepi,e simplu-dai pe interactiv la mod format(e sus,in casuta de compus mesaje,dupa rezolutie) si dupa aia apesi pe butonul de hyperlink(e urmatorul de dupa HR).bagi apoi cecuvant vrei tu sa apara sub link si dupa aia mai bagi si linkul prorpiu-zis si gata.ai grija sa stergi http-ul ala care apare din oficiu ca se suprapune cu linkul paste-uit de tine



Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Hepilica, adorabila puiuta mica. Am remarcat din datele pt istorie ca fetele noastre au avut aprox aceleasi masuri.

A venit Mos Craciun...
Sophie Amelie(17.09.09), our sweet baby, we luv' u!

Povestea gogoshicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Mare noroc ca nu imi plac foarte mult prajiturile ca azi ati facut festival. Nu am mancat niciodata celebra prajitura de la IKEA desi mamanc foarte des acolo dar o sa incerc. Nu va zic cate kg am, doar ca mai tb sa slabesc 2 ca sa ajung la greutatea mea ideala. Eu oricum sunt de parere ca nu are importanta cat ai important este sa te simti bine in pielea ta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

oops, am scapat esentialul: La multe lunite Joshua

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Hepilica ce draguta este Maia, ce perisor are. Ce coincidenta am avut acelasi doctor la Medlife, mie imi place tare de el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Mihaela ma ajuti si pe mine te rog ca eu nu stiu cum sa pun pozele la semnatura, acolo cand editez semnatura nu apare chestia asta cu interactiv si hiperlink mercic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

selen80, andraiulia, monique02, kawaichan - si puiutii vostri sunt adorabili. multumesc.

monique02 – negresit sa incerci tortul de la ikea…ma rog sunt 3 “modele” – toate bune de mori. nu le rata cand mai mergi la ikea.
Ref dr dragos albu – eu sunt fan. E super medic, super caracter.. nota 400. il recomand cu incredere oricui.

kawaichan - multumesc frumos. esti tare draguta. promit sa exersez cu adresa ca doar n-o sa raman ultima gaina din aprozar.

ralucaaaaaa - am pus poze!!!!! unde esti?

ma retrag sa fac baitza maiei, sa-i dau papa si sa o iubaresc de noapte buna, dar promit sa revin.

h.

minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput