Bobocei de sept-oct 2008 (241)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Citat:
ce mia-u spus ei..in niciun caz..sa nu treaca 2 zile..fara sa iei vreunul din alcele medicamente..despre adult vb...


Alessia, care sunt acele medicamente?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Da Paula-Laura..nici eu n-am facut vccinul..si nici n-o sa-l fac..ei zic..ca-i experimentat de 30 de ani..de cand a aparut cel de gripa obisnuita..ca-i la fel..doar ca are alta tulpina..pai alta tulpina..inseamna ca nu-i la fel..astia cred ca noi suntem prosti????..Are alta tulpina..deci e la fel ca si gripa obisnuita..Doamne..ce prostie...Dar asa zisa domnul Streinu...poti sa-l contrazici?...'


Dar 75% din cadrele medicale nu l-aubfacut..pai eu zic..ca asta spune ceva...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

musettepink da zgarcita mai esti mai mami la poze!!!! Nu il vede omu un an pe fi-tu si tu pui 6-7 poze...Ntz, ntz, ntz..... Desi, cu asa baiat frumos si mie mi-ar fi frica sa nu mi-l fure careva!!! Chiar imi era dor de voi! baiatul dulce si pe mamica lui draga!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Angymerci de sfaturi..dar sper ca m-ati inteles ca le dau nu zilnic cremwusti..cam 1 data / sapt..cat despre omleta..eu nu le dau..ca-i prajala..si nici cascaval..ca-i.fermentat....

Omleta..eu o fac la cuptor..cu rosii sau telemea..ardei gras..iese o grozavie...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

alessia nici nu stiu ce-i ala, d-apai cum se face!??!?!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Ana..paracetamol si tamiflu...in prima zi paracetamol de trei ori/zi...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

piolica asa este, am promis poze dar n-am avut zilele astea timp sa fac nimic. De cate ori ma apropii de calculator Matei vine suparat la mine si ma intreaba "Iar ai treaba??" . Asa ca prefer sa stau cu el si promit sa le pun curand...

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)


Da... stiu, si Teo a inceput sa faca asa. Doar ca el zice ferm INCHIDE CALCULATORUL!!! INCHIDE-L ACUM!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom


piolica asa este, am promis poze dar n-am avut zilele astea timp sa fac nimic. De cate ori ma apropii de calculator Matei vine suparat la mine si ma intreaba "Iar ai treaba??" . Asa ca prefer sa stau cu el si promit sa le pun curand...

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)


multi pupici lui Matei. stai linistita, le pui numai daca ai timp, stai cu copiii! sa stii ca m-a emotionat ce ti-a zis. inca o data pupici.

Piolica si Lizuca (12.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

alessia nici nu stiu ce-i ala, d-apai cum se face!??!?!

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)


E prima oara cand cumpar si eu..dar...totusi..uitandu-ma la el..cred ca seamana un pic cu codul...dar nu sunt sigura..decat seamana..dar nu rasare....

Pai ..cred ca-l bag normal..ca pe cod sau macrou..la cuptor..ca altfel nu stiu...

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Piolica am pus aici cateva poze de la Craciun (am fost la Cluj), dar la inceput sunt cateva de la Revelion, pe care le incarcasem zilele trecute, asa ca ordinea nu prea e in ordine... Sper totusi sa intelegi pe unde am mers si cu ne-am distrat.

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput