Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu e junioru mey JoAnn.... asa empresie ai tu despre mine....e ceva, altceva.....nu cineva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

joann bineinteles ca am reactionat....pa mine nu ma lasa niminea speechless ..numa' baietii mei
mj stiu ca ne contrazicem reciproc ..insa www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank">baiatul meu e cel mai hot.
oana, ma pui sa gandesc prea mult ..creierul meu e deja in weekend
purple ai intrerupt emisia de ssporty tv?..ca nu l-am mai prins in ultimili zile
iona unde esti?..tot rapita pe insula lui CTu
ankutzaaa baga fingerili acilea sa ne spui ce mai face purple shirtu...sau numa ai vrut sa rupi gura targului cu el si apoi sa-l incui in casa

fetili, stiti ce ma gandeam yo?...da oare martisoare cu MJ nu se ezista?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetili.
mey io cre`ca Oana se refera la una bucata negljedaca ma intelegeti.
Lisa Blue Shirtu e putin indispus.Cum isi revine face un show de zile mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

akutaza mea preferita m-ai dat gata....nu e vorba de aia mey...mai aveti cateva incercari....sa va dau un indiciu? are curea mey

da pana una alta...tu ce martisor ai ales ankutza? tre s aiti faca cu ochiu unu de acolo...sau din alta parte....zii ceva...ca ghioceii is cu antenele ascutite la maxim, se pregatesc sa aduca darurili eu inca is indecisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mei Oana eu nu mai astept niciun martisor, nimc.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa io bag de seama ca tu erai singura in apartament si ceva ceva s-a intamplat ca prea imbujorat si ciufulit a ajuns junioru acasa...si acu te ascunzi dupa deget ca vezi baietii mei....
deci ....ce facurati mey , bataie cu baloanili de apa, bataie cu perne ...

cat despre cine e cel mai hot....subectu e discutabil


fetili io am gasit un martisor , dar sigur apartine cuiva

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey anka....viata asa e contruita ca atunci cand nu mai astepti nemic nemic, atunci vine ghiocelul

JoAnn nu stiu nemic, da lisa e o lady, sigur doar i-a aranjat nitzel paru, daca era ciufulit....ca doar nu era sa il lase sa se prezinte al tine asa..nearanjat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa o fi Oana, dar ghiocelul meu anul asta si de acum incolo nu mai rasare . Nu mai are cum din pacate....odata ofilit nimic nu il poate reinvia.Dar voi bucurati-va de ghioceii vostri si nu ii lasati sa se ofileasca niciodata.......e pacat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey mie daca mi se ofileste ghiocelu cre ca plantez altu ca d'aia e mai multi ghiocei pe lumea asta
io vreau www.silvero.ro/160-colectii-bijuterii/172-lemn/1840-cercei-fantezie-argint-cu-lemn.html" target="_blank">martisoru asta si promit sa-l port numai cu un anumit costum
lisa vreau sa stiu si io cand tu ai reactionat la junioru cine reactiona la BADu tau

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeeeeeeyyyyy yo am zis ca n-am ramas speechless in fata lu junioru..adik asa am reactionat.....ce credeti voi?..asa parere aveti despre mine? joann?

eu numa pe baietii mei ii iubesc ..care este toti cu mine permanent....deci BAD era cu mine evident...ii aratam martisorul pe care il vreau.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput