Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ankutzo...da de potiune magica ai auzit? si pe mama ghioceilor o face sa isi revina, daca e aplicata cum trebuie....egzista orice, tre numai sa ai vointa eu zic ca privesti partea plina a paharului...s-a ofilit ghiocelul tau ca sa poa sa rasara altu mai frumos si mai darnic. neuronu meu blond asa stie, si iaca confirm si eu ce a scris mj

inca nu m-am decis....la martisor...mai caut

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa. am scris io mai inainte un mesaj dar am vrut sa il reformulez si nu l-am mai trimis

in el ziceam ca am stabilit cu junioru ca era imbujorat si ciufulit din cauza frigului si a vantului, tu doar ai vrut sa il servesti cu ceva, un ceai probabil, dar el a refuzat deoarece dorea sa ajunga mai repede la mine.
asa ca stai linistita, ca nu pot sa cred ceva rau despre posesoarea lu' hot billie jean....na ca am zis-o

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna .......ce aer de primavara adie pe aci
in primul rand vreau sa-i lisei ca nu m-a dat de goleram si io prin apartament aseara da nu mi-am facut simtita prezenta

mey io mi-am ales 2 martisoare www.silvero.ro/160-colectii-bijuterii/161-bijuterii-argint/1686-inel-argint.html" target="_blank">inel si www.silvero.ro/156-categorii-bijuterii/150-cercei/1083-cercei-argint-.html" target="_blank">cercei ....imi place stelele in mod special una....e goldie

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am uitat sa va servesc www.youtube.com/watch?v=UIJ4pwVNUrg&feature=related" target="_blank">ceaiu de la oara 5
iar pt.cine nu bea ceai poate serveste un www.youtube.com/watch?v=E9ZcvXrgkdY&feature=related" target="_blank">cocktail
ma gandesc sa-mi deschid si eu firma de catering

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Pentru ankuta emite azi sporty tv in mod special. Nici macar iona nu are semnal azi:



Despre martisoare...nu ma precep, numai daca vad, dar parca ceva banuiesc, ca as vrea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

joann, junioru a venit tocmai cand edificam problema martisorului cu BAD si m-am gandit sa-l conving sa-ti faca o surpriza.

iona, tu vrei sa-mi faci concurenta cu firma?..da sa stii ca eu deja am cleentela fidela...pentru ca www.youtube.com/watch?v=HDe-lwccJoY" target="_blank">delicatesuri ca ale mele nu mai serveste niminea...iar o anumita stelutza goldie straluceste la intensitate maxima numa pentru mine

ankutza pentru tine

billie jean va saluta



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Uuups..era sa uit..d-na repr. legal...:



(Nu va mai certati care e cel mai cel..ca el e )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce e aci linistea asta mey? unde ati fugit toate? nu e week-end? nu e party? nu e liber la dixtractie? sau inca mai cautati martisoare?

n-ati ghicit pe ce am pus ochii de valentine's day

ankutza mea preferita si un ghiocel de la mine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io stiu ce martisor vrei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana, fetelor ,va multumeac tuturor si va iubesc din toata inima mea.

Mey Oana, pe mine m-a lovit asa o chestie: e cumva vorba de un ceas? Nush daca pe cadran e Mj da io asta banuiesc.
Mj maine te sun.

Mergi la inceput