Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ce economie, ce criza mey poate la voi .. yo muncesc pe rupte dar firma mea de catering merge struna ...nu se mai satura lumea de delicatesuri ..ma gandesc serios sa imi deschid mai multe puncte de lucru..chit ca iona imi face reklama negativa ..pana la urma tot reklama eee ..acuma spuneti si voi daca nu e bune delicatesurili mele

merge un cocktail dupa atatea cafele




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey purple cuvintele e de prisos

lisa....in sfarsit ceva ce poci consuma si eu din produsili tale. un cocktail never nu refuz mooama da ce aroma are

in rest? bubu ma saboteaza azi, da am zguduit cablu si a cazut de pe stalp, deci o vreme stau linistita


altceva, ce mai facem p'aci? pe la spa e 2-3 cleente, se mai anunta ceva pe viitor? sau acu ca aveti biznisuri proprii ma lasati singura cu cleentele? nu garantez ca le poci pastra pi tati

JoAnn tu pana la urma ai acceptat jobu la spa ori ba? ca pe pontaj nu te-am vazut. ce invarti?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Doamnelor buna seara .
Eu sunt Ebony jr. JoAnn nu poate veni aici la voi in aceasta seara , pt ca are de invatat. Chiar acu e la ora de anatomie cu Shadow.
Asa ca am intrat eu sa va urez o seara placuta.
Apropo...imi place apartamentul vostru .

Acum o sa merg sa vad cum stam cu invatatul...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Dl Ebony jr multumim de vizita ..sau ati venit sa platiti chiria cumva?....da'nu plecati...puteti sa mai ramaneti...daca Joann invatza....sigur va plictisiti acasa.....sa va servesc cu ceva?..sau mai bine sa va propun o oferta de www.silvero.ro/156-categorii-bijuterii/149-amuzante/750-inel-argint-925.html" target="_blank">martisoare..poate ii luati asa ceva?..na, ca mi-am gasit alt biznis
fetili voi ce parere aveti?...care v-ar place de aici?..ca acusi e 1 Martie..si trebe sa ne cautam din timp....yo am pus inelul pentru ca-mi plac fluturii...you know .... BAD gives me butterflies inside

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele buna dimi . va rog sa serviti www.youtube.com/watch?v=DKj1CTccphU" target="_blank">

mey ,da vad ca ati avut o vizita inopinanta, senzational si in direct de la un domn special .

si dintre toate fetele doar lisa a avut puterea sa reactioneze, ...restul ati ramas speechles sau ce s-a intamplat

oana despre job ce sa iti zic....deocamdata nu am inceput, dar daca e liber da de stire si de luni semnez condica

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
iaca luati cafelili www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
mey lisa da pana la martisor noi nemik nu mai primim io imi fac lista pentru www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">valentine's day imi caut ceva care sa se asorteze cu camesa galbina revin cu lista dupe ce ma decid

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj . daca nu ma insel ai tu un baiat ...oki de caprioara parca...nu vrei tu sa il arati ....sa ne pierdem un pic in profunzimea privirii lui

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeey joann io cre ca tie iti place vorba aia BEAT IT , ai mare grija ca baietii mey e cei mai HOT nu care cumva sa te dai la vreunu ca nu-sh de ce sunt in stare iaca acilea pe www.youtube.com/watch?v=xePuNeezTW8" target="_blank"> oki de caprioara da nu uita ce ti-am zis


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


sa ne gandim la martisoare....am rasfoit propunerea ta lisa si m-am oprit la bratari...inca rasfoiesc

despre valentine's day...eu deja stiu ce vreau, da nu poci sa arat chiar acum. e rosu , minunat.....si ghiciti voi ce e



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj ...multumesc ,si stai fara grija nu ma dau la baietii tai. uite si la oki de caprioara am privit cu protectie , sa nu ma pierd iremediabil

oana rosu ....mai sa nu fie junioru...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput