Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

V-au rapit pa toate de p`acilea? Ce e mediocritatea asta meyyyyy??
Hai revigorarea...Lisa sa nu te superi da ma cam inspita individu` http://images.cheezburger.com/completestore/2009/12/15/129053940885222510.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

helau.... fetili...unde sunteti???

purple ai baut cafeaua azi??

anka acilisa e mediocritate, pt ca proprietaru' lu' apartamentu' asta nu mai presteaza cum trebe ...d'aia

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey anka da noi de ce n-am fost rapite? oare sa aiba cine sa plateasca rascumpararea?



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara

fetili , da defilarili lu' baietii?...unde sunt?...ca n-am vazut nik azi.

..sau nu stiti cum se face?..iete va arata BAD cum



ankutza bineinteles ca nu ma supar......pacat ca ati lesinat cu toatili numa ca v-a chemat pa scena langa el.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu stiu mai Iona....avem ciunga in paaarrr....suntem mai naspa, nu stiu de ce nu inspiram rapitorii si noi .Sau poate noi am ramas pe baricade sa platim rascumpararili rapitorilor, cum bine zisesi si matalutza...io stiu..
mei JoAnn si ma rog cine este proprietarul apartamenului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:

ankutza bineinteles ca nu ma supar......pacat ca ati lesinat cu toatili numa ca v-a chemat pa scena langa el.


mey lisaaaaa, nush cum sa-ti zic..io nu prea am lesinat ca la ce invitatie mi-a facut baiatu nu am putut sa refuz..Azi m-a lovit sinceritaea peste frunte si na ca ti-am zis pana la urma, nu pot sa traiesc toata viata cu ideea ca ti-a pus cornitze.O data nu se pune ...asa-i?.
Edit: uite ...mai esplicita de atat nu pot sa fiu. Nu am apucat sa fac poze , asta e de sapt trecuta, dar intelegi tu ideea
http://michaeljacksonhoaxforum.com/phpbb2/download/file.php?id=697

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Anka , pai nu scrie la intrare mare si cu auriu GOLDIE PANTS ha???


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:

Azi m-a lovit sinceritaea peste frunte si na ca ti-am zis pana la urma, nu pot sa traiesc toata viata cu ideea ca ti-a pus cornitze.O data nu se pune ...asa-i?.
Edit: uite ...mai esplicita de atat nu pot sa fiu. Nu am apucat sa fac poze , asta e de sapt trecuta[:8], dar intelegi tu ideea
asa mey anka io te sustin

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

merci Iona....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili mai lasati vorba sa urmariti o De fi la re



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput