Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meyyy ankutzo ce e de saptamana trecuta ca eu nu vad...iar fara dovezi eu nu cred nemik..

PS vrei sa imi platesti cu aceeasi moneda ciufuleala lui purple shirtu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Uite lisa http://michaeljacksonhoaxforum.com/phpbb2/download/file.php?id=697 invitatia.refuza tu daca poti
nu vroiam sa iti platesc cu aceeasi moneda, da pa bune daca m-am putu abtine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Am vrut sa vad si eu ce facu Bad-ul da' zise "Service Temporarily Unavailable"
D-na Lisa, "plata":



Nu stiu ce vorbiti voi, ca dupa cate vad, numai eu ma ocup cu rapirile.... Iona si anka, daca vreti eu va rapesc..da' nu stiu ce sa fac apoi cu voi

Joann, ma bucur ca iti mentii activa rascumpararea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Uite lisa http://michaeljacksonhoaxforum.com/phpbb2/download/file.php?id=697 invitatia.refuza tu daca poti
nu vroiam sa iti platesc cu aceeasi moneda, da pa bune daca m-am putu abtine.


ankae bine ca n-ai refuzat invitatia....ca e goldie mey.. ..sau blue shirt...nu-l mai recunosti?...sau ti-a spus "shamone"(a invatat bine lectia) si gata ti s-a taiat filmul si l-ai vz pe Bad in fata okilor.....sa nu patesti si tu ca iona cu rainy mey... doamne fereste.. sa se supere si goldie ...si sa vrea sa apeleze la serviciile mele....ca ai dreptate anka...nu poti sa refuzi

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neta fetele.
Mey lisa nu m-ai inteles .Poza aia cu goldie e de sapt trecuta.Ceea ce io iti ziceam era ca invitatie lui bad-ul( de ieri)al tau era identica cu cea a lui godlie.intelesesi?
asta http://images.cheezburger.com/completestore/2009/12/15/129053940885222510.jpg si cu asta http://michaeljacksonhoaxforum.com/phpbb2/download/file.php?id=697 mie mi se cam par identice..La mesaj ma refer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
noi va dorim sa aveti www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> o zi excelenta
cafeaua va rugam sa o serviti mai cu economie ca e criza asa ca nu faceti risipa, www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> / zi e de ajuns mai ales ca e cea mai scumpa din cate se exista

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



ce de activitate p'aci...lisa vad ca din toate partile viseaza fetele la BAD dar vaz ca rezisiti bine di tat pe baricade

iona vrei sa te rapesca cineva? eu nu, pentru ca mi-e frica de ce recompensa o sa ceara. esti foarte valoroase mey si nici daca punem toate averili cap la cap nu reusim sa platim...si ce ne facem, ramai cu rapitorii?

purple bine ca salvezi defilarea cu baietu' cela dragut...sa mai vina pe la noi

anka ce sa zic....ochii vad,inima cere eu nu m-as risca daca e vorba de BAD. da...goldie pana la urma mai defileaza?

JoAnn

mj iar ma vad nevoita sa ma urc pe podium pen' ca eu nu beau cafea, deci eu fac cea mai mare economie din cate se exista (doar privesc ceasca, atat fac ) deci anu asta la Nobel cu mine



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele

dupa ce ati servit cafeluta de la mj , va poftesc sa serviti si www.youtube.com/watch?v=u9OU-7kav_w" target="_blank"> de la mine

anka, pana la urma e goldie proprietaru' apartamentului sau nu ??

oana io am ramas in ceata cu "perversa" aia....ce e pana la urma ???

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

da JoAnn asa este, goldie e propitaru`
mei si daca vrei o de fi la re asa de dimi poftiti acilea.
Incalzirea cu ceva hot dupa ce servirati cafelili aferente zilei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

v-ati lipit cu okii de defilare mai fetelor? Nu mai scrie nimeni nik.....sau ati baut prea multa cafea...nu mai stie omul cum sa o dea cu voi
hai lisa nu fi suparata.....iti fac o confidenta ...e buuuunnn baiatu` stie meserie

Mergi la inceput