Goldie pants - 32

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

si ca sa fie treaba buna sa inceapa defilarili
www.youtube.com/watch?v=zpYTzKFgsHY" target="_blank">shadowpe care io il mai alint si printul
www.youtube.com/watch?v=CJqIEU6RfUo" target="_blank">ebony jr

fetili noi ne retragem
pe maine

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

purple 11 martie ha??/?



Da...o luna cafea, o luna defilare

D-na Lisa, ce se mai aude cu procesul meu? Ajungem sau nu la o intelegere cu d-na Iona?? Acum, fara Shadow, parca as mai vrea o activitate

P.S. NU sunt dublura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Dna Purple astept hotararea dnei Iona
pana atunci, BAD vrea sa imi zica ceva





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=e41cAJbix_g" target="_blank">buna seara
sunt sisteru nu am mai intrat de mult,profit de faptu ca iona joaca baschet in ploaie,si nu-mi vine sa cred ce se intampla pe aci sor'mea a dat de bucluc din nou....de fapt ma asteptam dar totusi nimeni nu-i sare in ajutor? macar sa o sprijine moral noroc cu nasica anka care o sustine desi fie vorba intre noi ar prefera sprijinu lui nasicu asa ca m-am hotarat sa o reprezint eu dupa ce am vorbit personal cu unul dintre cei mai buni reprezentanti legali dar mey fetele ce preturi se practica pe criza asta sunt si in momentu de fata
deci cum spuneam o reperezint eu(ea nu stie) si sunt de acord cu oferta facuta de reprezentanta lu purple bine ca e vorba doar de drepturile de difuzare si nu de sporty



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
sunt de acord cu oferta facuta de reprezentanta lu purple bine ca e vorba doar de drepturile de difuzare si nu de sporty




Dna Purple, sper ca sunteti multumita de serviciile mele.
Ramane sa va stabiliti zilele de difuzare ssporty tv impreuna cu dna Iona.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara,

sister, esti tare. Sper doar ca semnatura ta e valabila. In caz ca nu, te judeci cu iona - eu nu mai renunt.

D-na Lisa va multumesc pt. ca ati activat rapid si nu ne mai pierdem vremea prin tribunale

Si pentru ca azi e Luni....asa iese la imparteala (eu L, M, V, D)...profit de drepturile nou castigate



Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> o zi superba va dorim

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele
Asa cum ne e intelegerea , va rog sa serviti www.youtube.com/watch?v=u9OU-7kav_w" target="_blank">
Sper sa fie pe placul vostru , daca nu dati de stire si schimbam ingredientele

De Fi La Rea mai spre seara . ca baietii sunt cam somnorici acum

have a nice day

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



wonderrrrful day sa fie pentru toata lumea

JoAnn eu nu beau cafea, da imi place cum i se simte aroma



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

fetele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput