Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (133)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Imi cer scuze ca dau buzna dar vroiam sa o felicit pe verisoara mea anaalina si sa-i urez SARCINA USOARA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

Noi nu plecam niciodata fara copii. Eu ma simt bine cu ei, fara ei nu am aer. In afara de film, mergem peste tot. Sunt cuminti si stau in restaurant, peste tot. In fiecare duminica iesim sa mancam undeva seara. Mihai ii place mult sa papam oriunde, numai acasa nu.
Nuditate, nu avem nimic de ascuns. Facem baie impreuna, cum a zis Roxana. Daca m-as ascunde ar fi foarte curios, asa ca este obisnuit si nu il mai intereseaza.
Jocuri, pazzeluri, pictat, ascuns prin casa, ii place sa gateasca, sa ajute la tot ce e prin casa. Daca noi iesim in fiecare seara afara, ajungem in jur de 19 in casa. Spalat, mancat si mare timp nu prea ne mai ramane.
Sincer sa va zic mie nu prea imi plac locurile de joaca ca petrecere pentru copii. Haos, alearga toti pe topogane, mancare nu prea buna, timp putin.Sambata am fost la o petrecere si sambata acum mai avem una. Mihai nu a mancat nimic ca nu pra aveai ce, cald, multi copii si mari si mici care se imbranceau si au inceput sa mai si urle.
Mai mult ca sigur facem acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

Sunt nervoasa de nu mai pot...de pe 15 ianuarie incerc sa reziliez un contract cu o firma de telefonie...mai intai cei de la reprezentanta aveau alt termen in care puteam sa reziliez contractul; apoi nu le-a mers softul...am dat taspe telefoane la rel cu clientii ca acum, dupa 20 de zile, sa mi se spuna ca aia de la magazin n-au transmis cererea cum trebuie si ca sa merg la ei iar
Tzuna succes cu petrecerea
Sarcina: a nascut o prietena si fericitul tata ne-a trimis primele poze...cand vad pui asa mici, imi vine cheful sa mai fac si eu unul :)) felicitari burticii mici si succes celor ce vor sa o ia de la capat. Daca n-ar exista partea materiala, parca as mai vrea si eu un pui...
Iesit in doiNe straduim sa iesim (mai mult eu decat el); la petreceri mergem intotdeauna cu fetele, dar la film sau la spectacol mergem singurei (asta pentru ca sunt eu baftoasa si castig bilete, invitatii etc.) am fost si la Avatar, a fost cadoul sotului pt mine de Sfantul Stefan. El care lipseste destul de mult de acasa ar sta numai cu fetele, eu insa tanjesc sa ies un pic fara ele, asa ca facem compromisuri.
JucariiHmmm se joaca cu un puzzle cu scufita rosie, rasfoiesc impreuna enciclopediile pentru copii si cartile de la Disney, si s-ar uita non stop la Magic English. Plastelina nu le-am luat pt ca Delia ar manca-o, iar de colorat Bibi nu prea e interesata...Ii place la nebunie afara, sau in casa noastra care-i goala (si inca in constructie) unde poate sa topaie, sa-si bage manutele in praf si sa scrie pe pereti; a facut impreuna ca taica-su un om de zapada, s-au distrat foarte bine.
Trei aniMeniul inca nu l-am stabilit, stiu sigur insa ca am sa-i fac un tort cu trei etaje

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_2007 spune:

Capitolul 134

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Nu face nimeni capitol nou? .. sau nu l-am gasit eu?

Citat:
citat din mesajul lui Kitty
Rebiana, daca burtica ta e in poza de pe messenger, ai o burtica tare frumoasa!

Multam' frumos! Recunosc ca si mie imi place tare mult!
Pupacim cu drag pe Raul si Giulia!
Carmen sunt in dubiu in legatura cu sarbatorirea lui Luca in acest an.. e f posibil sa nasc inainte de a-i serba lui ziua!

Mami de Luca again ~ Eva-Ioana


I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput