Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Am vazut poze de Mihutza, dar am o intrebare, ce temperaturi sunt acolo, pe voi v-am vazut bine imbracati, si in ultima poza am vazut o tsnti cu blugi 1/3, hm???

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Lyvy, Zoze tot arata cu degetul, dar e gata-gata sa nu observe barna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Miha, la serviciu? Of, of, uite un pup, sa treaca repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Luny, cat de dulce de Muffy cu carliontii lui . O imbratisare mare mare, sa va treaca neintelegerile

Andra, cu tine parca ar semana Andra...sprancenutele sunt parca mai arcuite, ca ale lui tati E frumoasa rau, ce sa mai!!!

Misha, a mai fost Alex cu atatia copii prin preajma, in spatii restranse? Poate sa fi modul lui de a raspunde la atatia stimuli ( copii, cadouri, tipete ), multi poate noi. Nu cred ca e cazul sa te sperii, se va mai maturiza si va invata sa isi gestioneze sentimentele astea . Sophie e hiper-excitata cand vin copii la noi,de revelion a fost ceva de nedescris, cum a putut-o chinui pe fetita prietenei mele

Incerc sa pun si eu un filmulet cu Sof...

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

No bine, pai ma duc, poate mai apare cineva pana vin, mai vrioam sa mai zic una alta, da mi-e leneeeeeeeee!!

Va pupez apasat!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am vazut-o pe Andra cu ochelari caldeidoscop! Si nu stiu cu cine seamana, dar ce conteaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

stati asa, deci Zoze e ??/ Serios ???

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

asa deci Nicoleta.. ma gandeam eu ca sunt ace de brad, dar ca locatie stiam ca l-ati avut in alta camera si ma miram cum au ajuns acele alea acolo..

Livi, astia aici nu au nicio treaba cu caldura/frig.. zau asa.. era racoare totusi, chiar nu era de pantaloni 3/4, ca e si la noi cica iarna.. dar seara chiar e frig.. cred ca maxim 10 C.. dar m-am uitat si eu la tanti aia si mi s-a parut cam zgribulita totusi..
dar in general astia nu au nicio treaba cu frigul.. ca ii vezi in tricou la greu, ca sa nu mai spun ca si pe copii ii imbraca la fel.. cum am vazut eu intr-o zi o familie de indieni ei imbravati destul de ok, dar fetita imbracata cu rochita si sandale, fara ciorapi si o geaca mai grosuta peste, dar totusi era in picioarele goale.. si multe si multe alte faze de genul asta..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

multumim de aprecieri!
cred ca ar fi corect sa facem comparatia cu noi la aceeasi varsta.. ma gandesc ca s-ar vedea mai bine .. asa ca idee, ca oricum parerile sunt impartite, si asta e de bine ca doar am contribuit amandoi.. hihihi..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, vleau si eu cafeluta!

Mihutza, Andra are din amandoi cate ceva, asa mi se pare...oricum, o dulceata scumpa. Cred ca a fost super in parcul cu multe luminite.

Zozelici, ce scump e blondinul, iti vine sa-l mananci, nu alta.

Olgutza, hai cu poze cu Sophie, mi-i dor de ea.

Misha, zic si eu ca Olgutza, cred ca Alex a fost prea stimulat la party si de-asta s-a comportat asa. Cu siguranta nu a devenit intr-o zi altfel, o sa vezi ca este iar cumintelul dintotdeauna.

Lyvy, sa stapanesti sanatoasa masina de spalat vase. Si hai cu poze cu Irisuca.

Mergi la inceput