Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ce frumos e la americani!!
lyvy zau ca cand aud de masina de spalat vase..poate intr-o viaTA viitoare..
olgu suntem muult mai ok..dar eu mi-s batoasa, ca asa-mi sade bine
...azi mergem la nasi in vizita, nu i-am vazut de multe luni de zile, au tot felul de probleme, sunt si in divort, insa noua nu ne-au spus, nu inteleg de ce...stim d ela mama, ca-s preietene si colege...daca ne spun azi, tre sa ne facem ca nu stiam..nu as fi crezut vreodata ca ei vor divorta, sunt tinerei si au 2 copii deja mari..ofoff..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Lyvy, nu ma, glumeam. Nu este inca nicio randunica insarcinata. era asa, o caterinca, mai eu eram in centru. Ca am niste stari ciudatele... Sa folosesti cu spor masina de slapat vase, e super cu asa ceva!

Olgule, iti place noul job?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Clau, ! Nasoala si saptamana ta la serviciu, dar bine ca ai "supravietuit"! Iar de Razva...mare ajutor ai tu acolo, nota 100 pentru asa un fratior iubitor!!!

Primul filmulet cu Sophie, facand puzzle: http://www.onetruemedia.com/shared?p=a29efa76cbb314c8ef06ba&skin_id=601

Mai pun unul, mai vechi, cu ea la baie.

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Luny, si eu aud de tot mai multe cupluri care se despart sau in care unul nu este tocmai fidel... este trist, mai ales cand au si copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bine ca aminti Olgutza, ca uitai sa-i zic lui Clau de Razvanel, ca tare priceput mai este el cu surioara !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am vazut filmuletul cu Sof, ce priceputa este!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

e extraordinara Sophie!!! Mateiu era in mare verva la mine in brate, o mangaia pe ecran si zicea 'titza', apoi 'nunu' odata cu ea, apoi arata puzzelul, ca are si el, asa misto interactioneaza virtual cand o vede..
nicoleta ei s-au casatorit prea tineri, si s-au cam pierdut pe drum..dar raman impreuna oarecum, in casa, ptr copii..habar n-am cum o fi asta pe termen lung..sunt si eu curioasa daca ne spun azi ceva..ah, mie nu-mi merge montajul tau, mai da-l o data.

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Vai ce dulce e Soph! si priceputa si motzata!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

mai, , cand sunt la serviciu, sa puneti numai poze, ca alte chestii mai "elaborate" nu vad

las' ca-i prind eu pe puiuti acasa

mi-a placut de voi, ati fost gurese, si-am avut ce citi in mini-pauza
pana la urmatoarea poate-i vine totusi cheful si la cris

va ca ma sustineti la serviciu... fac grafice, statistici si comparatii... numa' treaba de psiholog nu

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Si la baie http://www.onetruemedia.com/shared?p=a29f80bb21caa76da6d3a5&skin_id=601

Miha, scuze !

Nico, cu noul job...e destul de complicat, mai am multe de invatat si de descoperit, dar ii dau de capat incet-incet. M-au impresionat tare mult mailurile pe care le-am primit din tara dupa ce s-a anuntat oficial modificarea functiei mele, au fost toti niste dragi , ca si voi, de altfel. Deci a fost si un pic de euforie, nu doar stres, si s-a mai echilibrat balanta. Oricum, ma asteapta cel putin o jumatate de an complicata. Bine ca e Sof pe maini bune, si ma pot concentra pe masura solicitarilor...

Luny, va tin pumnii sa puteti fi sprijin pentru nasii vostri.Chiar daca hotararea e luata, nu e usor sa treci prin asta, si de prieteni vor avea intotdeauna nevoie. In situatii d-astea, lumea tinde ori sa se bage prea mult, ori sa stea prea deoparte, e greu de gasit calea de mijloc, prin care sa le fiti de ajutor amandurora...Asa e si Sof dupa Ma-tei, stii !

Mihule, cu tati ?

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput