Locul fetelor Nou-Venite (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

mvb multumim ptr capitol nou
Eu acum am ajuns acasa, nu am auzit nimic pana acum. Dumnezeu sa-l ierte Nu pot sa cred ca a murit din cauza gripei porcine

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Trutzi,ce mai faci draguta,hai cu vesti bune despre bebe,sa vina bebelusii

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Truzi meriti un avertisment pentru absenta....ne-ai cam lasat singurele si de capu` nostru




MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Gravidutele noastre declarate ne-au cam parasit,au uitat de pupiceii de molipsire

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Mvb si la miner merge greu forumul,am citit si eu despre actorul de la cronicuta,nu e de gluma cu porcina asta,parca as merge sa imi fac vaccinul ala
Nike sa fie bebe
Arianna,ce mai faci,cand reiei lupta pentru bebe?

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"


In sfirsit imi scrie cineva numele...ma simteam un pic invizibila ,dar mi-a venit zimbetul pe buze cind am vazut ca m-a bagat cineva seama,parca sunt un copil mic si astept alintat

Cora , noi luna asta am cam facut de capul nostru fara monitorizari de ovulatie si natural....dupa IA-ul esuat de luna trecuta am sunat dr. care era plecat din tara.Mi-a raspuns asistenta care a zis ca oricum se face pauza de o luna intre IA,asa ca a ramas sa mai sun eu si sa vb cu dr.de urmatoarea IA...Acum astept sa vad ce facem...eu vreau sa mai incerc cu IA,poate poate se indura DD si de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Fetele cum ati petrecut revelionul?
Noi ne-am distrat pe cinste,papat,dansat,am ras pe saturate si mi-am promis ca in acest an ma voi mai gandi si la mine,voi incerca sa ma detasez de capitolul dr si infertilitate,voi trai clipa si nu voi mai centrata doar pe subiectul bebe
Sunt atatea lucruri frumoase in viata,dar nu avem timp sa le observam,trecem pe langa ele

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Arianna-trebuie sa reusesti,la urmatoarea inseminare bebe va ramane in burtica,vei vedea
Si noi vom mai incerca vreo inseminare,dar cred ca prin primavara,pana atunci incepe sotul untratament naturist,poate se mai revigoreaza armata 14

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Arianna-trebuie sa reusesti,la urmatoarea inseminare bebe va ramane in burtica,vei vedea
Si noi vom mai incerca vreo inseminare,dar cred ca prin primavara,pana atunci incepe sotul untratament naturist,poate se mai revigoreaza armata 14

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"


Asa e Cora,o sa reusim cu siguranta .Bafta cu tratamentul...sa dea rezultate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Citat:
citat din mesajul lui cora79

Arianna-trebuie sa reusesti,la urmatoarea inseminare bebe va ramane in burtica,vei vedea
Si noi vom mai incerca vreo inseminare,dar cred ca prin primavara,pana atunci incepe sotul untratament naturist,poate se mai revigoreaza armata 14

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"


Asa e Cora,o sa reusim cu siguranta .Bafta cu tratamentul...sa dea rezultate
Arianna,Dumnezeu este mare si hotaraste cand este momentul pentru ca noi sa devenim parinti,m-am convins de asta,am facut Fiv,am vrut sa reusesc,dar nu a fost sa fie,are Dzeu planurile Lui cu fiecare dintre noi

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Cora,ce tratament face...i l-a dat dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui cora79
Trutzi,ce mai faci draguta,hai cu vesti bune despre bebe,sa vina bebelusii

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Eu sunt in z3 Astept sa treaca uratii si ne apucam de treaba

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput