Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (139)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Dana, nu ne plictisesti, dimpotriva...pe mine m-a amuzat teribil povestea cu cartierul rosu...reacomodare usoara la job! si numai bine in 2010!

Dani

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Voua va merge greu forumul sau numai eu am probleme?..ma enerveaza

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

[b]DANI, LA MULTI ANI FERICITI! SA FII SANATOASA SI IMPLINITA PE TOATE PLANURILE! [/b]

ALI, mami de Vlady si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Luminel, da, si la mine merge f greu

ALI, mami de Vlady si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

offf, imbatranesc pana se deschide o pagina...

apropo de Iasmina in poza cu pantofii lui mami, si Cristiana are boala asta sa se incalte in pantofii mei...troncane prin casa de ma capiaza...mai nou i s-a pus pata pe cizmele mele si e asa haioasa incaltata in ele!!! parca e Motanul incaltat

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

OOO, ce ! Asa deci??? Mergi incognito , Dani?
Bag mana in foc ca n-ai sa ma crezi dar chiar ma gandeam ieri oare cand o fi ziua lui Dani Si voila - astazi gasesc urari pt tine !

Ei bine ma alatur si eu celor care ti-au urat deja LA MULTI ANI! si- ti urez din toata inima un calduros LA MULTI ANI! multa sanatate, fericire, sarcina usoara in continuare si o nastere de vis, sa ai parte numai de bucurii si tot ceea ce-ti doresti sa ti se indeplineasca!

Da' nu dai si tu un o un tortuletz? hihihi Distractie placuta astazi!

Va pe toate, sunt pe , ma duc sa vad si eu Avatar . Vroiam doar sa o lasam pe Andra la socri cat dureaza filmul, de la 19 la 20. 30 dar au insistat sa o lasam pana dimineata - asa ca avem program de porumbei astazi


Apropo, merge GROAZNIC de greu forumul


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

MsBB, vizionare placuta! si o seara reusita

Lumi, mami de mladita Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Luminel, ca tot zici de pantofi Ia si la raducu meu incaltat


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inais spune:

Seara buna!

Multumim frumos tuturor pt aprecieri!! Zau, sunteti extraordinare.

A propos de comportament imitativ, asta e varsta. Asa ca ne-am regasit total in descrierea lui Dani cand Vladuc vb la tel, sau altii s-au recun. in pozele Iasminei in pantofii mei. A propos...nu-s regizate. Ea singura i-a luat si a inceput sa patruleze pe acolo, iar nenea fotograful a fost super incantat! Probabil sunt multe alte comportamente similare la puiutii nostri, ca doar sunt de o varsta...cred ca discutiile intre mamici la varsta asta sunt pline de replici gen: "si al meu la fel!!". De-asta sunt realmente niste mici minuni!

Mai vroiam sa-i scriu lui Doloress ca mi-a dat niscaiva idei cu activitatile ei cu Patrick...si multam fain de aprecierea momentului cu artificiile! Si pe mine m-a marcat!

Merg sa preg. cina!


mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati

Cat de maaaare sunt!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

LA MULTI ANI PE 2010!!! UN AN NOU CU MULTA SANATATE SI NUMAI BUCURII!!

vad ca a inceput cu vesti bune, Bratafel multe felicitari, o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Dani, si tie un si muuuulti muuulti inainte!

Am pretrecut si noi in familie si cu prietenii zilele astea de sarbatori, cand la noi cand la ei, a fost foarte bine sa ne mai deconectam putin de problemele zilnice, chiar am stat si ne-am povestit de vremurile din tinerete cand s-a indragostit fiecare si cum a fost. Foarte haios, ne-am distrat.

Copiii sunt bine, Razvan a inceput scoala, cu Olivia din pacate ne confruntam cu o problema, s-ar parea ca are intoleranta la lactoza, cred ca s-a declansat in momentul in care am intarcat-o desi n-am vrut dar asta a fost situatia daca n-am mai avut lapte...asta e acum trebuie sa o urmarim, fara lapte, macar poate sa manance branza, iaurt si alte lactate. Am mai citit pe internet ca poate sa fie si temporara problema asta, speram si noi.

Eu sunt pe baricade la serviciu, nu stiu cat mai rezist, ca deja ma simt foarte greoaie si mai am aproape 3 luni.

Va pup si ma duc sa mai citesc si eu din urma.


Magda, cu Razvan (6 ani) si Olivia (1 an)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

Mergi la inceput