Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *129*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

PISIK ce revelion ....... lasa, poate s-a dus tot raul si tot anul o veti tine numai cu sanatate si bine
Eu nu cred ca este rotavirus ci mai degraba ceea ce ati avut si voi, a luat si ea ....
Bine ca ai avut la tine ceea ce ti-a spus dr. la tel sa ii dai. Incearca sa vezi partea buna a lucrurilor......daca poti.....dr. ti-a raspuns la tel in noaptea de revelion, farmacie deschisa in noaptea de revelion, ai avut in mare ceea ce iti trebuia pt. astfel de situatii+ dr. a fost de garda si a vazut-o pe Bia. Asa ca ia intamplarile bune din toata patania asta. Ma
bucur ca deja se simte mai bine

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anca, eu sunt ''precisa'' ca nu a scris el mesajul, e prea expeditiv si nu cere nici un detaliu nu stiu ce sa zic, dar sunt convinsa ca vom afla de la tine adevarul gol golut!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Am vazut si pe Maiuta dar si pe Sophie care este geniala ce ritm are si ce frumos face. Uite asa cred ca mai creste inima lu' mami si tati...

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Sa aveti un an minunat!!! Eu imi doresc sa fie cel putin la fel de frumos ca acesta care a trecut ( bebe, nunta casa, excursii - cel mai frumos an din viata mea).

Anca m-ai lasat cu gura cascata, dar f dezamagita de raspunsul LUI. Asa ca astept ci nerabdare continuare si sper din tot sufletul sa nu fie el, cel care a scris mailul.

Pisik, dragii de voi, ce peripetii. Dar ma bucur ca Ana este mai bine si sper sa nu-i gaseasca nimin [pu]

Ilinca bestiala rockerita

Saby, Gigelica foarte frumosi ati fost cu totii de revelion. Nekerman

Maya ma bucur ca ai trecut pe-aici. Cand ai scris ca fetita ta are 10 kg, m-au trecut emotiile, caci imi aduc aminte cat ai stat in spital si iti era frica sa nu nasti prematur, iar acum ai o fetita maaare Poate ne pui si niste poze cand ai timp.

Bianca vad ca sunteti mari fani de apa. Sa-mi dai te rog si mie adresa, o sa vreau sa-i fac o surpriza lui Cristi intr-un week, sa-l arunc in masina si sa-l duc acolo. Iti trebuie rezervare?



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Iata cum am petrecut noi revelionul

http://picasaweb.google.ro/olgagireada/Revelion20092010#5421833242231127378

A fost cam plictisitor, mai ales ca la 12 noaptea am ramas doar eu cu matusa mea si soacra in casa. David dormea, Cristi plecat...Nu mi-a placut deloc senzatia, mai ales ca m-a tot batut soacra-mea la cap sa-mi pun bani in buzunar si sa-mi iau ceva rosu, si eu bineinteles ca n-am vrut, iar inainte de 12 iarasi incepuse Si toata seara numai in superstitii a tinut-o, iar pe mine ma enerveaza rau. I-am zis ca eu am avut un an minunat si fara sa fac asa ceva. Mai tarziu a venit si Cristi si "tineretul" (care de fapt erau cu totii mai mari decat mine, insa eu de cand il am pe bebe ma simt ca o "baba"- si nu ase intelege neaparat batrana sau urata, dar privata de unele distractii, la care mai tanjesc f rar)

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

In schimb sunt foarte fericita caci maine plecam in vacanta si stam vreo 10 zile. Doar noi 3 fars socrela, fara angajati, fara treaba si griji. Am terminat de impachetat aproape tot (am luat cu mine toata casa - premergator, scaun de masa, jucarii, haine multe - acestea numai ale lui David). Maine seara ajungem in Deva, si stam si pe 4 toata ziua, asa ca Novus ne vedem neaparat. Ayla tare as vrea sa va vad si pe voi. Ce planuri aveti?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Si o intrebare: bebelusii vostri dorm cu capul pe perna? Pe David il culc fara perna, insa de cateva zile il tot gasesc cu capul pe perna mea, chiar acum doarme asa. oare ar trebui sa-i iau si lui o perna mai mica? Mie mi se pare prea mic insa si mi-e frica sa nu se sufoce cu ea.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Si daca tot o sa fim plecati pentru atata timp, va mai lasam cateva poze cu noi, in caz ca vi se face dor

http://picasaweb.google.ro/olgagireada/LaCataDeCraciun#5421032867920366322

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae


Si alte info auxiliare, i-am dat ceva sperante unui avocat [parca v-am scris despre el ca m-a asteptat 1 an, sa nasc si sa-mi revin dupa ceza ], am reluat legatura cu profu meu de la facultate si o sa am o colaborare ca analist IT in procese software intre firme, bb3 merge din ce in ce mai bine pe langa mobila, si sper sa fim din ce in ce mai voiosi cu totii!







Am citit "telenovela vietii tale" pe nerasuflate...dar cel mai importata pentru tine si puiutzii tai este partea de mai sus



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

buna dimineata,
am reusit si eu sa citesc ultimile 3 pagini(mare realizare)

pisik - imi pare tare rau pt Ana, trebuie sa fi fost f chinuita si voi pe langa ea. ea nu e vaccinata de rotarovirus? sau se poate lua cu tot cu vaccin?

anca - no comment. bine pana la urma nu ma mira f tare raspunsul, doar a zis omul ca nu vrea sa stie nimic de acest copilpana la urma nici nu conteaza, doar tu ti l-ai dorit oricum

olga - drum bun si distractie placuta, sper sa faci macar o coborare cu gandul la mine. la anul il urc si eu pe pitic pe partie

parca mai era ceva.....mi-am pierdut antrenamentul
pupici


25 martie 2009

Mergi la inceput