Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele .
De dimineata intr-una , intru si io ca omu sa imi incarc bateriile ...si cand colo ce gasesc... ceai, salata de fructe...acu na ,buuuune si alea ...dar nu tu cafea , nu tu energizant...
lisa , macar spune-mi ca e ceaiul cu beneficii multiple...
cat despre nasa m-ai ghicit

Oana vino de pune pe careva la defilat , ca sa iti mearga anul bine...sau tu nu ai vazut ca ai fost ieri sorcovita
Ca doar nu m-am trezit io ,ieri dimi si am venit acilisa cu ochii carpiti de somn degeaba

Goldie o sa defileze el candva ...



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mea culpa da inca is socata de botezul speedy gonzales al lui ebony jr.

si ca sa nu ziceti ca nu va merje bine anu asta ca nu e defilarea completa iaca ce va ureaza MLoveru



si asta e urarea de la killerul, cu dedicatiune speciala pentru cineva d'aci tare tare special a zis ca mai multe nu imi spune

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana

duamneeee...fetelor am mai pus ochii pe cineva...
cineva sa ma opreasca....de cand nu mai e ebony cu norma aproape intreaga la mine, am inceput vanatoarea

apropo oana cand mai beau si io o cafea de la ebony, ??inca are un numar impresionant de costume la mine.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca mey JoAnn, ebony zice ca nu l-ai invitat la o cafea, iar el neinvitat nu vine, sa nu zica tizul lui ceva

pe cine zici ca ai pus ochii? ceva prospaturi la orizont? ia sa vaza si ochii nostri ceva aci...pune sa videm

in rest pe unde umblati? iar v-ati dat la funduri? sper ca la alea din dotare.de la spa ati avut liber, deci unde sunteti de nu semnati condica? ha?

dam militaria jos din pod?...am inceput sa ma sui deja pe scara dupe ea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey joann, doza shock de cafea a fost prima din meniul pe care l-am propus.....daca tu nu i-ai simtit aroma....eu ce sa iti fac?.....la ora asta, alta cafea nu mai servesc.....mai bine ia de ne arata pe cine ai mai pus okii..

oana, eu am trecut azi pe la spa, sa vad daca totul e OK....fetele, voi pe unde sunteti? ca la spa nu v-am vazut...




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=ZYjQY9Zx8zQ&feature=related" target="_blank">buna seara

vad ca treaba cu nasa e lamuritadatorita liseiplata de aseara a fost suficienta zic eu iar despre consultatie mare dreptate ai

oana tot pe scara esti?sau in pod?..eu una nu ma mai dau la funduri de mult timp

mj sper ca nu ai facut insolatie de la atata soare intre orele 11 si 16 nu e recomandata expunerea la soare...cre' ca sti si tu

mey JoAnn cum e posibil sa nu fi simtit aroma cafelei fa bine si arata odata pe cine ai pus okii.....sa vedem trece de comisie sau nu

purple,anka

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

eu sunt multumita de ceaiurile si salatele de la Lisa..energizant imi iau singura






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
azi va servesc io www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> sau oxigenu' siwww.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> energizante si
www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> superenergizante

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sunt sisteru am apucat la PCu ca de sor'mea nu mai incap e la plimbare cu baietii ninge asa frumos acu profit si euservesc cafea,energizante,ceaiuri,salate,iaurturi si tot ce gasesc pe aci doooaaamnee ce mi-a fost

am inteles de la sor'mea ca magic fingeru e sursa de inspiratie pt.unili



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara

fetili, iaca s-a terminat si minivacanta ..iar de maine din nou la serviciu......la spa adika.......sigur vom avea o multime de cleente...

pana atunci, yo zic asa: pe anul 2010, pun macar unul din baieti la defilat zilnic, ca taaare mandra sunt de ei



sisteru, ai aparut si tu ..am crezut ca te-a expulzat sor'ta pe vreo insula pustie sa ramana ea singura cu toti baietii.....ce sursa de inspiratie mey ... ai mare grija de finutu meu ..ca ti-l sechestreaza zuzili alea..

joann, am uitat ieri sa iti spun, ca m-am luat cu altele....insa ai un de la mine pentru melodia zilei.....BAD a facut o reprezentatie de zile mari....ce mai, un heartbreaker...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput