Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

printeselor LA MULTI ANI!!! si tot ce va doriti sa se implineasca

mey JoAnn zau ca nu inteleg de ce nu intelegi ca eu sunt nasa lui ebony jr. adica iona ca mj sunt convinsa ca la asta se referea....nu m-am prezentat din cauza asta avea dubii....e iona sau sor'sa.....referitor la speech....multumea celor prezenti la botez ca voi nu erati prezente nu e vina mea copii sunt nepotii mei de mine nu mai zic nik....am purtat o rochie galbena dupa cum se vede

pt.inceput o sa va facem o demonstratie.....in ce consta consultatia la doctor mj sper sa te razgandesti



despre defilarinu zic nimik

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da cum vine asta? sa-i serveasca ebony jr.lu iona cafeaua da tu, iona, pa finutzii nostri?? vaz ca ii tii sechstrati sau ma rog, sor-ta ca tot aia e tu nici nu fusesi recunoscuta ca nasha si ai pretentii
nashicooooo, da tu ce faci??? nu te-ai trezit din betie?? nu ai vrea sa il nashesti tu pe ebony a lu joann???
iaca si io ca nashica reconscuta oficial vreau ca finutzu sa-mi serveasca in fiecare dimineata cafeaua, ce zici iona? sau sisteru? cu cine trebe sa vorbesc? sau hai il accept si pe www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg" target="_blank"> sporty in locu lu finutzu
io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover ne pregatim de party, asa ca de prima zi din an

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

La Multi Ani! Impliniri, zambete si zile senine sa aveti!

Petrecerea de la spa a fost.....

iona sporty mi-a marturisit ca e cam trist de cand stie ca nu ma mai uit la sporty tv, am negociat ceva si cu magicul....i-am salutat si pe restul baietilor.

mj sper ca a fost politicos si galnt kiilerul cu tine ca n-am am mai apucat sa lamurim cu invitatia

lisa BAD e intr-o mare forma, ca de obicei

cinderella draga, la miezu noptii te-ai facut pierduta la private party cred, erai la sauna sau la jacuzzi? sau in vreun colt secret si nu ne vinzi pontul?

JoAnn inca n-am preceput cine e ce de fapt, sper sa nu se ajunga la un proces ca sa aflam cine e nasa de drept a lui ebony junior ca la iona cred ca ii e dor de o sala de judecata, de a facut totul cu poze si filmari, sa aiba probe





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona demonstratia lu'consultatia de o ofera doktoru' a fost fenomenala.... gata m-ai convins imi schimb doctoru, asa ca poti sa-mi faci o programare
cat despre nasitu juniorului...mai discutam....dupa cum am spus astept o nasa oficiala, pt ca tu umbli cu subterfugii si nu te poti numi asa....si lasa treaba cu nepotii si alte alea si ok erai superba in rochia galbena

oana tu nu platesti ???

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey mj treaba cu cafeaua trebuia spusa de la inceputu inceputului nu acu dupa ce trecu anu
da uiti finutu si sporty ti-o servesc acu pt.tot anu




oana da despre love tv ai auzit?

iar tu JoAnn vrei programare la doctoru si tu nu ma recunosti ca nasa oficiala? ti-am mai zis imi ajunge ca ma recunoaste finu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili da ce aveti cu iona mey, de nu o recunosteti drept nasha lu junioru?..n-are si ea dreptul la un fin?o cafea? ..iaca finutu magic imi serveste zilnic cate un ness da nu v-am spus

mey, da vroiam sa intreb.....domnul asta al cui e?..imi place jacheta lui de mor.....oare daca ma duc sa i-o cer mi-o da?



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona , daca primesc programare la doctoru cand am nevoie si de 2 ori pe sapt sa prind si io in mod legal sporty tv, esti nasa cu acti in regula si cu cafeaua servita de junior de 2 x pe sapt.
daca nu ramai cu amintirea lu' botezu fictiv si fara cafea .

lisa...tare aduce domnul ala a junioru imbracat de scandal. dar daca ma uit mai bine......nu e el
lisa, io tare as vrea sa fii tu nasa lui ebony junior ....si billie jean naselu eee...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La multi ani !!!!!!!!!!!!!!!!






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=i1VPxXreMDA" target="_blank">Buna

fetili, pentru azi servesc www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> si www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceaiuri ..atat...hai ca merg si neste www.youtube.com/watch?v=VSwg25Bk-38&feature=related" target="_blank">salate de fructe

iona eu tare am impresia ca, virgula, consultatia ce ne-ai exemplificat-o mai sus e aplicata preferential....ca de la doktor la www.selektor.net/thumbs/2786658.jpg" target="_blank">asistenta

iar propunerea ta, Joann, de a fi nasa lu junioru.....mey, eu cred ca e din cauza lui billie jean...vrei sa il invete un moonwalk pe junioru , dar nu ma bag peste iona..nush cum a facut, cum a dres, recunoscuta sau nu....se pare ca pana la urma ea e nasa.

purple, oana, mj, anka www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo&feature=related" target="_blank">o zi frumoasa sa aveti.

iar acum... SIMPLY THE BEST



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
io una vreau doar sa fie cat mai mult www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> soare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput