Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am senzatia ca cineva m-a strigat p'aci

am luat o pauza de fix 3 minute, ca vaz ca p'aci se face recapitulare de lectie. eu nu recapitulez nemic, ai mei se stie care sunt, au o floricica frumoasa ca mine atasata pe rever , deci daca o vedeti, 3 pasi inapoi si un salt peste cap invers

si ca sa nu ziceti ca nu is esplicita, doar enumar, nu si prezint, ca stiu eu cum se scurg unii ochi p'aci dupa ce e interzis (auzi iona?). deci MLover, Killerul si Ebony...sa ii bifati pa lista voastra si sa va luati gandurile necurate si pasionale la pachet.....si sa le trimeteti in alta parte


iona, afla draga mea ca am esclusivitate la sporty tv pe tot anul 2010, negociata direct cu dansul inca din 2009. deci daca nu iti convine, am clauza de reziliere la contrac, si nu ti-ar placea sa o auzi


mi-a espirat pauza....mai revin din cand in cand

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey anka in ce ma priveste..nu e nicio dezamagire....yo stiu doar ca mj are CTu, dirty boyu si oki de caprioara ..atat a strigat p'aci ca detine..

cat despre capitanu...el este www.youtube.com/watch?v=DpmpC6StISw&feature=related" target="_blank">just another part of me...si bineinteles....www.youtube.com/watch?v=xqNVIW8tAFw" target="_blank">another part of BAD

in rest

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


mey fetili treaba sta in felul urmator: nu conteaza al cui este capitanu...sau www.youtube.com/watch?v=DpmpC6StISw&feature=related" target="_blank">another part of who este ...si bineinteles..daca este ..www.youtube.com/watch?v=xqNVIW8tAFw" target="_blank">another part of BAD cel mai important si cel mai mult conteaza al cui ar putea sa fie si asta depinde numai de raspunsu' pe care il dau io la intrebare
mey da de ce ma intreaba tocmai pe mine??? poate fiindca cu lisa stie deja cum e?

in rest chiar ca




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

tocmai pentru ca stie cum e cu mine ....EL nu o sa ma lase never pentru alta.....oricat ar vrea unele...... well, after loving me, he said he couldn't love another

iar intrebarea ce crezi ca ti-o pune ...imi pare rau ca te dezamagesc... dar e photoshopu de vina....poza e reala e asta..si sta in fata mea pentru ca stie ca I'm a lover not a fighter

in rest you keep dreaming...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna seara...fetili...,vad ca din cauza mea se arata la orizont o lupta seculara ,care sper sa nu dureze mai mult de o pagina

lisa fiinca io nu vreau la camera de tortura o sa beat it strigand cat ma tin plamanii ca... seamana

Acum tot nu se stie al cui e

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey ce am starnit p`acilea?
acu sa va vaz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili io n-am vrut sa intervin pana acu ca nu ma priveste direct aceasta "disputa" da nu pot sta cu mainile in san cand il vad pe capitanu asa nehotarat si suparat nestiind in ce parte sa traga maneta stanga sau dreapta asa ca va propun ca pana dimineata sa-l lasati la mine ati vazut ce super m-am purtat cu finu iar voi puteti sa stati toata noaptea sa luati o hotarare stiti destul de bine ca noaptea e un sfetnic bun

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa mey stai calma, ca nu am acceptat propunerea il mai las putin sa astepte... ca e asa dragutz...
io sunt www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery377.jpg" target="_blank">forever addicted to him pen'ca www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4222.jpg" target="_blank"> HE IS THE HOTTEST asa ca nicio alta propunere nu ma intereseaza
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">he is my only sweet dream www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">he is the only one who showed me heaven si numai pe el il iubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc de moooooooor
asa ca din partea mea nu ai de ce sa iti faci griji

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mei Iona cum esti tu mama ranitilor..draga de tine.i-al tu si p`asta ntz,ntz,ntz.Poate-poate ramane in sanul familiei tale...duamne iona, cati mai vrei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka, tu cu pozili tale hoax, de pe siteul cu acelasi nume , ce-ai stranit? nimik mey....apa de ploaie..
vorbele zboara in vant....dovezili raman remember?..si ele este ca he's loving me no matter what and beyond all expectations because:
Every Night She Walks Right In My Dreams
Since I Met Her From The Start
I'm So Proud I Am The Only One
Who Is Special In Her Heart

deci:

Don't Waste Your Time
He Told Me That I'm His Forever Lover, You Know, Don't You See?

si acestea fiind spuse ..end of fight....pentru ca..ma repet dar... I'm a lover not a fighter

iar tu mey iona/sisteru, lasa-ne cu hotaratu ca e clar ca lumina zilei ce vrea el....maneta e trasa demult..mai bine pune-l la o defilare pe Curly Thrill..dar nu asa oricum, ci cu miscare cum ne place noua......ca tare am impresia ca il cunosc si pe el de undeva.....iar ca sa iti revendici baieti asea...numai pentru a-i adauga la colectie...ca pe centuri..e miselie mey....nu e fair play...

deci: DE FI LA RE CURLY ..sa vad daca iti mai arde de gazduit capitani

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput