Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili sunteti bestiale , deci asa se duc luptele la voi .

va las ma duc pana la doctoru sa ma injectez cu o penicilia...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

ok lisa am inteles...adjudecat atunci de tine.felicitari
ia bagati un oki
http://img222.imageshack.us/img222/7784/12344918141554597138454m.gif

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si acu ceva pentru www.youtube.com/watch?v=LJK_ZZ4H0m4" target="_blank"> calmarea spiritelor din vremurile de maxima stralucire goldie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj bine ca te iubeste CTu si tu pe el....ca altfel......muream de frica.....acu na..pot sta linistita la noapte...
ideea e ca pe mine ma iubeste toti mey...toti MJii mei......nu numai unul dintre ei...

anka, wrong nu e adjudecat de mine mey.....ntz, ntz...I'm forever his..si m-am cam saturat sa traga toata lumea de BADu meu..iar goldie ..poate nu iti amintesti.....dar era al tuturor....toate il scoteam la defilare..acu..iete joann sta si te asteapta sa ii pui un clip de nush cat timp...

insa daca this man is taken only by you...eu nu mai sunt de acord ca acest subiect sa se numeasca Goldie pants..ntz..ntz..... el e mai cu motz sau ce?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

dooaameeeeeeeee mey fetili de mult nu am mai ras cu asa

lisa pentru mine e limpede ca apa din izvor al cui e da am vrut sa dau o mana de ajutor si uiti ce primesc in schimb si nu ii adaug la colectie eu ii iubeeeesc pa toti n-aveti decat sa ma bagati dupa sa ma ca eu nu renunt si n-am sa scot never iar pa Curly Thrill normal ca-l cunosti ....doar esti nasa pe juma

PS am uitat sa scriu undeva in mesaj....ai mei

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

ia bagati un oki
http://img222.imageshack.us/img222/7784/12344918141554597138454m.gif

in afara de nasicu sau killeru? ceilalti sunt luati de catre noi toati

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey atat de tare ati ras p'aci prin cartier de v-am auzit si a trebuit sa iau o pauza de ASP ca sa vin sa vaz ce e acilea



da vaz ca seamana ceva aci da nu rasare nemic.
iona irecuperabila esti....suflet mare si generos ca al tau nu se mai intalneste pa strada asta

lisa, mj

anka da chiar, goldie mai presteaza si p'aci



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona vreau sa aud din gura ta al cui e, mey ..sa vad cat de clar iti este si cum ai priceput lectia din seara asta......ori maine te duci iar la biblioteca sa faci pregatire in particular?

insa eu tot nu stiu cum ramane cu goldie...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

aaaa, iona si defilarea lui curly o astept cu interes...

oana ce sa zici si tu...doar mj e fina ta unica si preferata....logic ca nu rasare..nu?..oricat ar fi dovezile de graitoare...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa mi-a zis cineva p'aci sa nasesc si n-am vrut? nu am auzit si nu imi amintesc, asa ca de aia mj e unica mea fina si preferita si asa ramane, ca acu nu mai vreu eu sa nasesc, degeaba ma implorati





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput