Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
io presimt ca azi va fi www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> o zi deosebita ceea ce va doresc si voua
ankutza bine ai revenit, da un dans ceva ?? nu are goldie si pentru noi, care ne place miscarea?? ca iete trebe sa dam jos ce am pus de sarbatori
stai linistita, www.fusion-comics.com/Page%20Home/Michael%20Jackson%20Smooth%20Criminal%20fusion%20comics.jpg" target="_blank"> killeru e in siguratavezi cat de happy e, nu?
mey da finutzu meu?? pe unde s-a ratacit?? da
www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg " target="_blank"> sporty da de dl doktor stie cineva ceva??
purple tu? b&w, o defilare ceva??
lisa sper ca ai www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank"> o zi buna
joann pana la urma pe cine ai pus okii?? nu e pacat sa stea asa nebotezat??

si fiindca tot vorbim de vremurile bune iaca





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetili

Anka

mj ...de sporty nu stiu nik ...,iar domnul doctor a fost okupat cu mine zilele astea, in schimb junioru a fost si azi dimi la nasa'sa sa-i serveasca,...., cafeaua si zice ca a fost tratat super de ea uite...acu na una e iona ...cealalta e...sister sau cine ???

pe cine am pus io okii???... pai hai sa va arat...dar daca e deja acupat imi cer scuze,...si imi mut ochii in alta curte...deci cam asa arata

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

JoAnn imi pare rau sa te dezamagesc, din cate stiu io musiu e luat de Mj .....mai cauta
Mj......io-te ce te intraba baiatu asta..tu ce zici?
http://michaeljacksonhoaxforum.com/phpbb2/download/file.php?id=160&sid=32d7598b451ff1fb77aae6d7ae130558

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

atunci daca baiatu' e ocupat io imi pun okii de soare si cu scuzele de rigoare o sa privesc de la distanta...ca voi stiti ca io is fata de comitet si nu bag mana unde nu trebuie ...dar io nu il vazui sa defileze si de asta mi-am facut curaj sa intreb de el...

mai fetelor...io as zice daca se poate sa punem undeva ce si cum are fiecare in dotare cu tinutele aferente...dar cum sunt asa de multe,nu stiu... ,asta asa sa ma bag in seama de aiurea

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

JoAnn, hai sa iti spun care sunt ai mei .
BlueShirt e la loc de cinste, mai este Red-u,( Blood on the dance floor), si bineinteles Goldie care e al meu Forever.
Sunt modesta mi-am tras doar 3....astept provoncia, cu restu de mejei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

anka o urare de la nasu pentru fina nu ai?
mey io cu sor'mea avem 7 mejei au fost 8 dar terminatorii au devenit terminatoru cu mai multe tinute deci iona are 3 si sor'mea 4....eu iona sunt in cautari...nu se poate ca sisteru sa aiba mai multi

mj stai relax ca finutu tau nu e ratacit e aci langa mine tipam unu la altu
mey fetili nu cred ca v-am anuntat ca sporty tv incepand de anu asta nu mai emite decat loco adika in interioru casei mele a espirat autorizatia si nu o mai reinoiesc

lisa multam de cafea e fierbinte

purple fi pe faza ca vin dupa B&W asa am visat

JoAnn vezi ce tratament i-am aplicat lu finu? si altadata cu placere sunt de incredere nu? daca am nevoie de recomandare pot apela la tine? baiatu cre ca e luat nu sunt foarte sigura ca nu mai stim nik de el
mey JoAnn io stiu ca doftoru ti-a facut internarea doar pentru ca a avut o urganta o pacienta speciala aci in vecini careia ii aplica tratamentul shok exemplificat zilele trecute caci tre sa se refaca repede

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

JoAnn imi pare rau sa te dezamagesc, din cate stiu io musiu e luat de Mj .....mai cauta
Mj......io-te ce te intraba baiatu asta..tu ce zici?
http://michaeljacksonhoaxforum.com/phpbb2/download/file.php?id=160&sid=32d7598b451ff1fb77aae6d7ae130558


OMFG am zis io ca va fi o www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> zi deosebita , da nici prin gand nu-mi trecea ca va fi chiar asa
deloc nu bagasi fingerili acilea mai respirati mey ca nici prea mult tratament d'ala ASP nu e bun
mey da noi unde mai petrecem, ha? pa la spau ala ce mai e ??

in alta ordine de idei, de la inceputul anului ma obsedeaza versurili astea

I Just Want To Lay Next To www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery378.jpg" target="_blank"> you
For Awhile
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> You Look So Beautiful Tonight
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank"> Your Eyes Are So Lovely
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank"> Your Mouth Is So Sweet
A Lot Of People
Misunderstand Me
That's Because They Don't
Know Me At All
I Just Want To Touch www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery377.jpg" target="_blank"> You
And Hold www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank"> You
www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank"> I Need You
God I Need www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4212.jpg" target="_blank">You
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> I Love You So Much



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey pe mine sa nu ma luati cu tinute...pentru ca toti baietii mei au mai multe, si anume:
1. costumele cu care defileaza pentru toata lumea....pa scena.
2. costumele cu care se prezinta la partiuri si la evenimente...mai statice....si....
3. costumul care incepe cu o anumita litera si cu care defileaza numai pentru mine..adik in privat

deci joann ia mai uita-te o data cu mai multa atentie si vezi de capitanul nu seamana fix identic cu dragul meu BAD...vezi ca s-ar putea sa se enerveze daca nu IL RECUNOSTI
ps Anka tocmai tu sa ma dezamagesti

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

aaaaa si mai vroiam sa zic ceva: cine nu intelege de vorba aia veche beat it..ajunge pe mana lor.... www.youtube.com/watch?v=G_BdK5TOc9c" target="_blank">in camera de tortura...purple stie ..mi-a gasit o parte din echipamente la party

dar ca sa nu ajungem pana acolo......si sa nu ziceti ca sunt REA.. sper sa intelegeti totusi ce striga EL




... am uitat sa va spun www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank">buna seara

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Lisa imi pare rau sa te dezamagesc, da io asa stiu....ca este al lui Mj.De semanat seamana....ca acu fie vorba intre noi.....e unul si acelasi MJ oricat ni l-am revendica noi

Mergi la inceput