FIV la Cluj 31

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui medut

Dragile mele, eu ma opresc aici.
Partenerul meu cu care am convietuit 4 ani a realizat in mijlocul tratamentului ca nu sunt femeia potrivita pt el.

Va pup pe toate si va doresc succes.
Revin cand imi gasesc un alt partener...

Medut, viitoare posibila mamica


doamne,medut,am ramas eu fara cuvinte!
nu indraznesc sa il caracterizez,pt ca tu il cunosti cel mai bine!
indraznesc,doar,sa te chem cu noi,aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148161
pt a stii ca nu esti singura!
la urma urmei,si eu pot fi maine-poimaine in situatia ta!!!
nu uita: NU esti singura!!!
fii tare,capul sus,mergem mai departe!!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Vai medut ce spui tu acolo...mi s-a facut pielea ca de gaina,asteptam sa citesc vesti bune de la tine si cind colo ....
nu pot sa-ti spun decit ca sint alaturi de tine,nu zic ca imi pare rau pt ce ti s-a intimplat , pt ca poate dumnezeu iti pregateste ceva mai bun in viata,trebuie sa fii tare ,te rug sa fii tare,eu iti doresc sa fii fericita pe viitor,te imbratisez

_

endometrioza, FSH 27/20/29
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

vind o fiola de 300ui puregon(400ron)
(exp 02.2011,pastrata la frigider +inca 6 ace)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

medut Draguta el nu este partenerul potrivit pentru tine, esti prea buna ptr. el , orice sut in fund un pas in fata, intotdeauna cand am luat un sut a fost mai bine dupa.
Ai pierdut o batalie dar nu un razboi.
Uitate in oglinda dimineata si sa-ti spui mereu ca:esti cea mai buna,cea ma frumosa si nu te merita.
Sus moralul,plangi o zi- doua ca sa te descarci dar, nu mai mult fiindca nu se merita.
si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

medut draga, nici eu nu mai am cuvinte ... Imi pare sincer rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Multumesc mult pt sustineri. E greu, dar merg mai departe. Asa este, nu ma merita, sa stiti ca sunt chiar o fata foarte buna si dragutica, care a lasat totul de la cariera,la orasul in care traiam, ( m-am mutat in Bucuresti de 3 ani), familia...Dar principalul e ca sunt sanatoasa.

Va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Medut , cu siguranta ca nu te merita si daca inca nu a realizat acest lucru intr-o zi(cand va fi prea tarziu poate)isi va da seama ce a pierdut-O FEMEIE MINUNATA(nu oricine e dispus sa faca, sa treaca prin ce ai trecut tu) asa ca fruntea sus si daca DD a vrut asa, inseamna ca are altceva mai bun pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Cris felicitari viitoare mamica , o productie buna, asteptam un final fericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_70 spune:

Medut, imi pare rau pentru ce aud.Eu asteptam vesti bune de la tine.Capul sus! Viata merge inainte!
Am avut ocazia sa te cunosc si esti o persoana deosebita in curand va straluci soarele si pe strada ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

medutimi pare sincer rau,chiar ma gandeam ca viitoarele burtici veti fi tu si cris25,poate e mai bine ca s-a terminat acum si nu mai tarziu,nu te merita cu siguranta!!!

cris25cred ca tu vei face gemeni la asa productie buna,hai ca va fii bine!!!

lilisortu ce mai faci iubita?ce planuri ai pe anul asta?la mine deja soata mi-a si zis ca neaparat trebuie sa ne apucam de treaba,dar inca nu stiu cu ce sa incep,cred ca voi face o vizita dr cat de curand!ma bate gandul sa fac o vizita ungurilor daca tot e sa fac FIV,tu ce zici,incepem amandoua?

restul fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Fetelor, maine e punctia Sa-mi tineti pumnii, bine? Am niste emotii ... Sper sa fie outele de calitate ... si sa se imprieteneasca repede cu gigeii

Mergi la inceput