Locul fetelor Nou-Venite (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Fetelor va fac si eu urarile de pe acum ca nu stiu daca mai intru zilele astea......Va urez sa aveti parte de Un Craciun magic ,sa vi se indeplineasca dorinta de a fi mamici si de a da nastere la prunci sanatosi,multa sanatate si Sarbatori cit mai Fericite ,sa aiba grija Doamne Doamne de noi toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Fetelor harnicute si vesele,va pupacesc de multe ori si eu,va multumesc pentru pupiceii de molipsire in avans si.......va doresc sa aveti parte de un CRACIUN FERICIT!,dar si de multa liniste ,relaxare,pace si multumire sufleteasca alaturi de familiile voastre

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetele mele dragi, intru sa va urez sa aveti parte de cele mai frumoase Sarbatori de iarna de pana acum....Noul An sa va aduca sanatate, iar visul de a fi mamici sa devina realitate

Craciun Fericit si Dumnezeu sa fie alaturi de noi si de familiile noastre!



Va imbratisez cu mare drag pe toate!


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Craciun fericit fetele mele dragi si cucuiete si noul an sa va aduca darul mult dorit, adica un cacacios
va pup de o mie d ori

asa creste bebicu
alein 16 sapt
maTie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

La multi ani, Sarbatori fericite, sa aveti un An Nou mai bun, plin de impliniri



http://community.webshots.com/user/Dragaica
Mamica in devenire 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AysTea spune:

Craciun Fericit ! Sa va aduca cele mai frumoase cadouri, iar noul an sa ne aduca la toate bebei sanatosi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Fetelor va pupacesc pe toate
Craciun fericit alaturi de cei dragi
Va doresc ca sa va aduca cat mai curand testul cu II si fetelor bebei sanatosi si mancaciosi

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Fetelor, gata cu pregatirile, merg sa vac un dus si apoi somnic. Dar cum si voi faceti parte din familia mea si cm am impartit daruri pana acum, este musai sa trec si pe la voi inainte de culcare. Va doresc Sarbatori Fericite si tot ce va doriti, iar sub brad sa primim vesti .
pe toate scumpele mele.
PS: FLORI, FELICITARIIIIII

http://community.webshots.com/user/diove

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

buna dimineata la Mos Craciun!

Craciunul este acea sarbatoare minunata care ne da putere sa fim mai buni, mai generosi si mai curajosi. Sa indraznim sa visam si sa speram mai mult, sa credem cu tarie ca anul ce va incepe va fi mai rodnic si mai fericit. Craciun Fericit si un An Nou mai bun!



cu mult mult drag



Blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Buna fete dragi,va doresc multa sanatate,fericire,realizari profesionale si implinirea celei mai arzatoare dorinte-aceea de a deveni mamici, si acum:
RETETA DE CRACIUN:
Se ia binecuvantare,se adauga un strop de soare si o pulbere de stele,se amesteca intre ele,se mai punebunatate si iertare de pacate,iar iubire cat cuprinde
CRACIUN FERICIT!
si la cat mai multela anul ce urmeaza

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput