Pufuleti 2010 (85) Bravo Irrinaa !!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

eu ma intreb de ce platesc asigurarea de sanatate? nu mai bine cotizez io unde vreau si nu acolo unde ma obliga ei? dau bani lunar... si hop, cand am nevoi tre sa vin cu lista de acasa..tre sa platesc doctorii, analizele, eco......imi scapa ceva?

ati auzit larisel...conditii di vis...la particular

of...

35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

mda...si io tot zombi cred ca voi fi....

ma intind putin...acu ca am si mancat , terminat si cofe....poate atipesc asa, putin, ca de dormit...n-am sanse...

35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

buna dimineata!
calda pentru cine s-a trezit mai acum

Cris, 35+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 4 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

DECENUELA, eu zic ca ai fost la schimbul III, deci normal ca nu mai tin bateriile. somn usor

VIKINGA, pai de ce sa faci tu bebe "mai batran " cu un an? lasa, sa vina in 2010..

LOREX, si eu bugetar, dar nu mi-au luat din bani pe nov, desi am fost in odihna vreo 3 sapt. ziceau si catalutza si gratiana 77 ca nu au cum sa ia...

MAMIDEPUIUTI, ROX Y, cred si eu ca nu va esomn. mai aveti asa de putin

Cris, 35+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 4 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

fetelor ...eu ma bag la un somn mic..

38+ Ecaterina Maria (ne-am razgandit)....acum e SARA
Poze

AMR 2 SAPTAMNI MAXIM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

am revenit
si acum chiar ma bag si la o
rox y pai si eu tb sa fac rost de oxitocina
ce simpatic -daca nu se mai produce/importa eu de unde mama masii sa o scot

hai ca m-am enervat de dimineata
si o zi cu spor sa aveti

Mihaela 35+ Miruna si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria

creste burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

...neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

...nu am mai intrat de vineri ......motivele ......sambata am fost la tara la bunici dupa un shorici proaspat si o pomana porcului ca muream de , iar apoi de duminica incepand m-am pus pe citit "Twilight"/"Amurg" ...raportez ca am terminat primul volum ......mai am trei ...intre timp am mai apucat sa merg pe la de craciun ...chestii pentru casa.

Aaa...vineri mi-au spus doua persoane care nu au legatura una cu alta ca mi s-a lasat burtica ...va imaginati ce panica m-a cuprins ...mi-a mai trecut mie acum ...dar tot mi-au intrat morcoveii adanc ...cred ca de data asta cu tot cu iepurashi ...

De citit v-am citit cam pe diagonala cum se zice ca eram nerabdatoare sa vad ce se mai intampla ...din cate am vazut numai veshti bune ceea ce ma bucura nespus...

Eu raportez insomnii dupa repriza de shushu de la 5.30 ... tot sper sa vina somnul la loc ....ufff

Elena, 33+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Iar acum in ordinea numerelor de pe tricou ...sau mai bine zis in ordinea in care neuronul meu e in stare sa isi aminteasca:

Larisel, felicitari mami pt printesici ....!!!

Lillyka ...ce falcutze are Luca ...sa iti traiasca si sa va bucurati de el!!!...ma bucur ca incet incet iesi din butoiul cu depresie ...

Irrinaa felicitari!!!!!!! Sa iti traiasca bebe Vlad si sa fie un papacios care sa va incante toate zilele de acum inainte!!!

Aylin ...LA MULTI ANI!!! ... cu intarziere dar mai bine mai tarziu decat niciodata ...

Dandanag ...LA MULTI ANI!!! sa fii fericita si iubita si sa ai un bebe sanatos si o nashtere usoara !!!

Cred ca acum ma duc sa ...ca numai pot si vad ca somnul se lasa asteptat ...dar nu ma dau batuta

Elena, 34+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

DANDANAG!! NASTERE USOARA!

Cris, 35+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 4 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

I'm back ...... si va invit la o cana de laptic cald cu biscuiti de ovaz ...

Elena, 34+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput