Pufuleti 2010 (85) Bravo Irrinaa !!!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

am citit...TOT

acum sa vedem..asa din amintiri

alexutzzza nu aveam cum sa nu retin mesajul tau de cativa km ..ai mare grija,ce nu am mai scos facaletul de mult?

bubu...mi-a placut bancul fff mult

catalutza,vad ca deja te-au linistit fetele(sper!)...eu iti dau un mare

dastefa ciudat ca te cheama cu toate alea...auzi la ei...bisturiu

elefantica...si eu am citit primele 3 vol din Amurg...ult e varza am auzit si nu m-am mai apucat de el

larisel...este superba mobila,multumim ca ne scrii,multi ptr cele 3 fete

vikinga...

plateea ne termini cu atatea bunatati

al3csa...wow...da' ce ore de vizita..cred ca esti obosita

daca imi mai amintesc va scriu (sincer imi cer scuze )

eu de 3 nopti dorm fara intrerupere...fara susu..nmk...si intepenesc pe o parte..ma ami muta sotul

Andreea 30+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina_bulina spune:

La Multi Ani! Danadanag Sa nasti usor un bebe sanatos si sa fiti amandoi bine!

34+ Maria Dalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui adina_bulina

Salut fetele! Scuze ca nu am mai intrat dar suntem taaare ocupati. E alergatura multa cu formularul E112. Sa dea Dumnezeu sa il rezolvam pana la sfarsitul anului si in prima saptamana din 2010 sa plecam in Germania. Am facut foaaaartee multe chestii de cand nu am mai scris. Ecografii, in care ii multumesc lui Dumnezeu ca buburuza e mai bine, am fost si putin internata pentru niste investigatii suplimentare, aseara am venit, am dat telefoane peste tot, toata lumea s-a purtat impecabil cu noi, chiar ieri ne-a sunat Bianca Brad, care este o draguta, am vorbit cu un medic roman din Germania, care este si dansul extrem de dragut si a zis ca oricand sa il sunam, etc. Mai am de discutat iar cu Germania pentru cazare, de tradus niste hartii si sa incep sa ma interesez de transport. Deci... de munca. Nici nu simtim atmosfera sarbatorilor, nu am cumparat nimic, dar ne gandim ca este cel mai important sa descurcam formularul asta ca sa se nasca bebelusa cu bine in Germania si sa se faca bine, ca ierni or sa mai fie.

Am vazut ca ieri s-a mai nascut un baietel. Sa traiasca, sa se faca mare si sa fie sanatos!

Voi, toate bine? Sper ca da. Clar nu o sa am timp sa citesc din urma. Ramasesem pe la capitolul 80.


34+ Maria Dalia
adina ma bucur sa vad ca esti mai optimista! asa si trebuie!doamne-ajuta sa rezolvati si cu formularul si cu toate! ...
sa se implineasca dorinta ta: " sa se nasca bblusha cu bine in germania si sa se faca bine,ca ierni or sa mai fie!"...


cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 37+ Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

satulica...imi pare rau ca Marcu este bolnavior...si mie imi era cam frica sa nu-mi raceasca baietii ieri knd i-am scos afara

ayanna bn ai venit la pufuleti

onitza...cuscra..pai asa ne-a fost vorba?nu te mai supara/necaji mama din orice....uite multi

roco....ce aiurea,chiar acum de sarbatori

roxy....ce frumos Sara Maria

lucia ai promis poze....

Andreea 30+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

adina_bulina...speram ca vei rezolva cu actele astea...off de aprca ar conta ele mai mult ..multa sanatate

LA MULTI ANI DANDANA!!!! sa fii sanatoasa si sa ai un bebe mancacios,sanatos si cumintel


Andreea 30+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

alexutzzza sunt superbe toate achizitiile ptr bebe Yannis

Andreea 30+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

In sfarsit am facut poze la ceea ce am tricotat www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157623055281292/" target="_blank"> Aici gasiti cu ce mi-am omorat eu timpul in ultimele zile.
Azi trebuie sa ies afara sa cumpr oua sa trec la facut cozonac.

34+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt
www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/" target="_blank"> Poze
Blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Eu am mai furat un pui de somn ...

Adina_bulina ma bucur sa vad ca lucrurile se rezolva incet incet si ca se mai gasesc inca OAMENI in adevaratul sens al cuvantului care sa te sustina, chiar daca traim intr-o tara de kk, cu muuuulta birocratie ... sper sa se rezolve la timp si cu formularul acela ...

Plateea ...papanasi ... ma omori tu pe mine ...pai cum mai facem ca fluturashii daca tu ne dai papanashii ...ca noi clar nu-i refuzam

Larisel ...foarte frumoasa mobila bebelushelor ...

Alexutzzza eu m-am indragostit de prosopelele alea moi si pufoase





Elena, 34+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zookey spune:

Buna dimi burtici si mamici!!!
Adina sa rezolvi si cu ONG -ul ala pt a putea distribui cei 2 % !!! Am dat si eu zvon pe la ai mei cunoscuti si s-au oferit si ei !!! Ma bucur ca bebelina ta este mai bine !!! Noi ne gandim la voi si ne rugam sa iasa bine !!! Ai incredere in Dumnezeu caci numai el poate face minuni!!!
Noi suntem bn ... in legatura cu bebe care ar fi putin mai mic ... m-au ajutat si incurajarile voastre ... aveti perfecta dreptate ... fiecare copil se dezvolta altfel !!! Sa dea Dumnezeu sa fie sanatos ... asta e tot ce imi doresc !
SIIIIII .... as mai avea si eu o rugaminte la voi : contul si parola de la mail .... sa ma mai pun la curent cu informatiile ... dak tot stau proptita in pat !!
Ms anticipat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Lucia2000 ... ...dar tu chiar eshti comoara la casa omului ...pe mine m-a terminat puloverasul cu ursulet

Elena, 34+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput