Timisoara Impreuna(165) Editie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Va dorim un Craciun de basm! Multa bucurie in casa si in suflete.
Edi & Anda & Cosmin



O U T S T A N D I N G S & P I D U K
If I had a prayer, it would be this: "God spare me from the desire for love, approval, and appreciation. Amen."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Craciun Fericit!
timisorencelor si familiutelor voastre

Monica-Elizabet

Retete in imagini

Impresii, pareri, retete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Sarbatori fericite tuturor timisorencelor!

(Mariaa, am impresia ca te-am vazut azi pe tine si pe printesa ta, la stirile de la Antena 1, de la 0ra 16. Sper ca nu m-am inselat.)

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

"CRACIUN FERICIT !"""

VA PUP sarbatori fericite alaturi de familie si prietenii dragi

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

"Fie ca sarbatoarea Craciunului sa va umple sufletul de bucurie,sa va aduca pace si liniste in suflete,iar lumina lui minunata sa va lumineze in continuare pasii in viata.
CRACIUN FERICIT!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:




Frumusetea iernii, cu fulgii de nea presarati peste gandurile voastre, cu ecoul colindelor, cu imaginea celor dragi in suflet, sa va aduca cel mai frumos Craciun.

Craciun Fericit!

Isus s-a nascut!


A venit Mosu` la voi? ca la noi e iures prin casa...

Laurelu, te pup...Craciun Frumos alaturi de familia ta!
Ce-a primit Maya mica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ca tot ati colindat frumos va servesc cu bunatati de Craciun

carnat fiert
zama acra sa spele mahmureala de aseara :)))
sarme
cozonacul vine mai pe dupa masa :))))

toate acestea impreuna cu sincera urare CRACIUN FERICIT, pace si liniste in suflet,sanatate,iubire si daruire va doresc!


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, Craciun fericit si voua!

Ce de bunatati...mai ales ciorba aia acra, merge la fix...

Asteptam cozonacu...sa-ti creasca mare mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

ma primiti si pe mine cu uraturile de rigoare???
eu va urmaresc din umbra de f mult timp, pe majoritatea dintre voi va "stiu" virtual(v-as recunoaste de fapt si pe strada), dar n-am indraznit niciodata de cand m-am inscris pe forum, sa scriu si la voi, am scris doar la "banatence"(acolo ma incadrez ca si locatie, nu-s timisoreanca).insa m-as bucura tare mult daca ma primiti macar din cand in cand sa va zic cate o vorba, caci mie mi se pare ca va cunosc de cand lumea (va citesc aproape zilnic de vreun an, pe voi si pe "plesnite").ma gandeam cu tristete ca anul trecut pe vremea asta cu totii ne rugam pt Emma, eu n-am avut net de craciun, am fost la tara, insa cum am venit am intrat repede sa aflu cum este starea Emmei.
si de atunci ma gandesc incontinuu la Aida..

o sa mai scriu daca ma primiti printre voi, in orice caz sa stiti ca va urmaresc de pe margine.

Va doresc sa aveti Sarbatori cat mai linistite, cu pace in suflet, cu sanatate, sa vi se implineasca si cele mai ascunse dorinte si sa-L primiti pe Isus in inima voastra!

Cristina, mamica lui Denis Mare
ne mai ajutati si pe noi un pic? http://www.laferma.eu/denis_420.html multumim


DONATI 2 EURO PRINTR-UN SMS LA 879 PT ALINA DONESCU

Mergi la inceput