Timisoara Impreuna(165) Editie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Cristina, bine ai venit la noi, sigur ca poti scrie, oricand simti nevoia.

Craciun fericit tie si familiei tale!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Cu colinde de Craciun, va doresc un an mai bun, si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata, mult noroc sa aveti in toate, la multi ani cu sanatate!

Silva, imi pare foarte, foarte rau ca mama nu se simte bine ... tin pumnii sa fie totul ok pana la urma.

Cristina, bine ai venit!

Claudia, as mai vrea o farfurie maaare de ciorba acra !

Dorisake, nebunie mare si la noi cu cadourile. Am avut ieri seara musafiri, toti au venit cu daruri - spiridulul s-a facut cu o gramada mare de cadouri - de la un DVD portabil, la mult dorita Roata Olarului, carti de tot felul, trusa de colorat, papusi ... Eu am primit o cutie de pudra, un ruj, un lapte de corp si o carte pe care mi-o doream demult.

Tuturor va multumesc pentru urari !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

VA DORESC UN CRACIUN FERICIT DRAGI TIMISORENCE!!


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Craciun fericit tuturor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Doris, cozonacii mei cresc nai grija de nu le fac farmece (vb prietenei mele moldovence ) ia uite :

cozonac banatan zebra ce mutant am facut

Dana mai ia tzucu-ti sufletul tau de frumoasa o portie,deci ai facut-o lata asara

zama acra


O zi frumoasa va doresc in continuare.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Silvana melodia sufletului meu si interpreta the same

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

io am intrat sa sparg chefu ....ca nu mai puteeeem...suntem 3 trile veritabile...ne rostogolim prin casa . sooomn, papaa, somn, papaaa...nu se mai poate!

claudia, da cu ciorba aia ca parca spala creierii...

restu? ce faceti? mai iesiti dragilor din camara, paturici si mai ziceti de-o vorba ca ruginim

io dau o cafa...asa de seara. si chef placut in continuare...



O U T S T A N D I N G S & P I D U K
If I had a prayer, it would be this: "God spare me from the desire for love, approval, and appreciation. Amen."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

no ca io fusai si la munca, uite ceva sa spele creierii hrean trage odata pe nas si esti pe alta lume si mai ceva rece ce merge dupa friptane cotoroage si mai aveti o salata de castraveti racoroasa si io astept in schimb o sticla de vin bun romanesc .

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Claudia dau io o lacrima a lu' Ovidiu, manca-i-ar mama sufletu lui ca bun e da tu maine ciorba spele greata
noi facem cam ce face si Anda si ce bine e

pup, seara faina sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

si mai aveti o salata de castraveti racoroasa si io astept in schimb o sticla de vin bun romanesc .


Buna seara lui Craciun!
aduc io vinul, bun si rosu si aromat! si de casa!
da' trebe sa zic ca inainte de vin, va servesc cu o felie de pasta de jumere luata si prestata de la meseriasa de Claudia...fatoo...ti-ai gresit vocatia, jur...la ce bunaciuni trantesti poti face oricand o emisiune 'praungieva' pe la teveu!

Andreia, n-am fost noi, a fost alta mamica fericita cu puiuta ei

Ana, sa-ti traiasca mandretea de nepotica

pup iu all fara exceptie si ma bucur sa vad pe aici fetele
la noi a fost cu furnicaturi aseara, la toti 3...cu chiote de bucureala, cu ochisori foarte fericiti si cu boceli prin colturi (se moi..) de bucurie. n-am cuvinte pur si simplu

Craciun fericit tuturor




mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput