Timisoara Impreuna(165) Editie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Jurnalul cu Ines

http://webtv.realitatea.net/jurnalelocale/realitatea-tv-timisoara-de-la-21-10-23-12-2009?autoPlay=true#ve_video_player_a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

cioc...cioc...cioc...primiti cu colinda?




CRACIUN FERICIT!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Spiritul magic din noaptea sfanta sa ne insoteasca mereu, sa avem parte de multa liniste in suflet, implinire, bucurie iar Lumina sfanta sa lumineze inimile si casele tuturor!

Craciun fericit!




mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neata

intru acuma - ca mai tarziu nu stiu daca am timp - sa va urez ..
Craciun Fericit sa aveti, cu pace sufleteasca si multe bucurii, sa se nasca Isus in inimile noastre ale tuturor, sa traiti din plin magia Craciunului!


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Craciun fericit cu multa iubire si liniste sufleteasca!


Azi e ziua lu' mamanu meu, sunat aseara, numa ce iesise din spital, bineinteles ca nu m-a sunat nimeni sa-mi zica nimic . Dupa sarbatori se interneaza iara pentru mai multe investigatii.

imi gat cafeaua si fug la lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Sarbatori fericite...Craciun magic si un Mos cu daruri multe!Sa aveti parte de magia sarbatorilor de iarna , alaturi de cei dragi voua si Noul An sa vina cu multe realizari si impliniri!
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Craciun fericit, imbelsugat si cu multe cadouri frumoase de la Mos si un An Nou 2010 cu multa sanatate si impliniri!

La multzi ani!


Cu drag de la Frankfurt
Bianca si Andreia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Craciun Fericit!



Explore. Dream. Discover.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

primiti cu colinda?





Craciun Fericit! Va dorim si noi multa sanatate, bucurii si impliniri sa aveti, alaturi de familie si cei dragi!



... noi suntem la Constanta

Mergi la inceput