Pufuleti 2010 (84) Bravo Irrinaa !!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

nico ...nu mai fi supi..trece...si eu stau f f prost cu somnul...cred ca e pregatirea pt viitor...hm...eu daca dorm 4-5 ore legate pe zi....ma simt...in fortza

nu am o camera de luat vederi...dar tare mult mi-ar place sa fiu filmata...cum ma vaiet ca o babornita...cate miscari fac pana ma ridic...si multe altele pe care andrelina zicea ca se uita....

al meu zice..lasa ,pui, trece, mai e un pic....tot asa imi zice de vreo 3 sapt....de cand stau la vatra .... si eu imi doresc asta..dar dupa sarbatori...


35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

ete..asa patesc io..intotdeauna vin la spartul targului...ma bag tare in seama si observ ca raman singura...pai e poate asa ceva?

ia sa caut niste retete...

35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

nico ...nu mai fi supi..trece...si eu stau f f prost cu somnul...cred ca e pregatirea pt viitor...hm...eu daca dorm 4-5 ore legate pe zi....ma simt...in fortza

nu am o camera de luat vederi...dar tare mult mi-ar place sa fiu filmata...cum ma vaiet ca o babornita...cate miscari fac pana ma ridic...si multe altele pe care andrelina zicea ca se uita....

al meu zice..lasa ,pui, trece, mai e un pic....tot asa imi zice de vreo 3 sapt....de cand stau la vatra .... si eu imi doresc asta..dar dupa sarbatori...


35+ LUCA




decenuela de ce vrei sa tii minte aspectele astea mai putin placute ale sarcinii? Eu una abia astept sa nasc si sa incerc sa-mi sterg din minte pentru totdeauna cele doua perioade cat am fost gravida, au fost de departe cele mai grele din viata mea din foarte multe puncte de vedere. Ma bucur ca ai sprijinul sotului si ca te incurajeaza!

Nico de Isabela si 32+ cu Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

N-ai ramas singura, sunt inca pe aici si nu ma tenteaza patul deloc. Chiar deloc.

Nico de Isabela si 32+ cu Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Cred ca diazepamul ala avea o formula speciala pe baza de cofeina, altfel nu-mi explic de ce-s asa treaza la jumatate de ora dupa ce l-am luat...

Nico de Isabela si 32+ cu Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

vreau sa le tin minte asa...sa fac haz de necaz......sa- zic lui jiji....auzi draguta...uite ce boboc de fata eram...si uite unde m-ai adus....

stii, mai iau si eu viatza in ras...ce sa fac...ca doar n-o sa-mi tai venele nici pe lung, nici pe lat

35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

mie mi-a cam frica de medicamente, poate si ca, la viata mea n-am prea luat... diazepam tin minte ca am luat la bacalaureat...eram mama dolores si incurajam pe toata lumea pana sa intru eu la oral...(pe atunci nu le aveam cu oralele ..:))) ) la romana.... am luat unul..care si-a fc efectul dupa ce-am iesit...adik dadusem intr-o nesimtire crasa....

oricum , va compatimesc pe toate ...doame cat au mai chinuit unele in sarcina asta... de nici n-ar trebui sa scot un singur AU...ca ma bate DD

35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

AYLIN LA MUTI ANI....NASTERE USOARA, BB SANATOS SI DRAGOSTE SI ARMONIE

35+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

neata si de la mine!
eu m-am trezit sa fac pachetel pt soatza care a plecat la munca si m-a luat o foame..... mi-am prajit niste painica si acum o pap cu unt si miere si am zis sa trec si pe la voi sa vad ce mai faceti, dar nu prea e lume pe aici, presupun ca sunteti la

Nik0le daca fetele tale vor fi ca mine si sora mea o sa ai de asteptat pana sa le vezi asa... noi am inceput sa ne intelegem bine abia dupa ce s-a casatorit sora mea si a plecat de acasa, ca pana atunci... de era saraca mama

32+
poze gravi
trusou bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

plateea nici eu nu stiu de ce nu am mai scris atata timp.. ca de citit v-am citit in fiecare zi aproape... oricum, sper sa nu mai absentez de acum inainte nemotivat

32+
poze gravi
trusou bebe

Mergi la inceput