Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *32*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ralukuleeeeee cand am vazut ca ai scris am citit pe nerasuflate. Sa stii ca ma gandesc in fiecare zi la tine si imi pare atat de rau cand stiu ca ai suferit in urma cusaturilor si ca Alexu plange si plange , mai ales ca tu meritai cea mai usoara nastere si copilul cel mai perfect ca mereu ai fost sufletul odiseei.
Te pupam draga mea si va purtam cu drag in gand si asteptam cu nerabdare sa semnezi zilnic condica
... sigur ca rade , ioi si mai si canta

... gata am fugit ca ma asteapta cu

aici -14 grade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

am dat si eu un refresh si cand am vazut postul lui Raluk am sarit din pat sa fi mai aproape de calculator..ioi scumpa noastra!!! am citit postul pe nerasuflate desi, sigur sigur nu imi cumpar alt carucior
ce dulce trebuie sa fie Alexutul cand canta! cred ca te topesti toata si uiti cea mai mare parte a momentelor mai putin bune;

mi te si imaginez, saracuta, lopatand zapada..dar cred ca ajuta la limpezirea mintii..efortul fizic in aer curat face minuni cateodata..stii tu mai bine;
te imbratisam puternic si ne rugam sa fiti mai bine! (uite, la Adinus situatia s-a schimbat radical...trebuie sa fie si la voi mai bine!)

Mamica mandra de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God it's Christmas!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

aida ce zapada aveti voi acolo!!! nu se pierd cutulaii prin ea?!
nu am reusit sa vad pozicile aneimaria, incerc mai tarziu..merge cam aiurea calcul meu;
in schimb am vazut mai devreme, urarea de la Monis..ce faina este! asa-i ca ceva prelucrare a unei poze?!

Mamica mandra de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God it's Christmas!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fetelor , o intrebare de o mie de puncte...pana la ce varsta trebuie sa ii tinem sa eructeze?

am avut musafiri, sunt in recuperari...

, de Ama
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Monisule Ai si tu dreptatea ta, m-am cam incurcat acum, ca pe bune nu stiu de care carucior sa ii cumpar. Fara masina in Italica nu exist, primul magazin e la 6 km, malul marii e in fata casei dar nu am drum direct, tot cu masina trebuie sa merg. Deci primul criteriu va fi sa incapa in portbagaj, apoi sa nu fie greu ca il plimba buni si abia apoi mai vad eu ce criterii bag. Pana gasesc ceva fata mea va umbla. Multumesc fetele, sunteti tare tare dragute toate. Chiara Ada, vita mia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

croco, zic si eu..pana stau in fundic

Mamica mandra de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God it's Christmas!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela19_10 spune:

vad ca pe aici nu ma baga nimen in seama..totusi mai intreb odata..cum fac sa apara si fetita mea in listuta voastra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

fetelor , o intrebare de o mie de puncte...pana la ce varsta trebuie sa ii tinem sa eructeze?

am avut musafiri, sunt in recuperari...

, de Ama
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!


scz, am uitat sa-ti zic, ti-am raspuns la PM

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

daniela, noi te vom baga cu drag in seama..numai ca tu trebuie sa scri mai mult de 10 mesaje ca sa apari in timp real cu noi..spor la scris!
spune-ne mai multe despre fetita ta

Mamica mandra de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God it's Christmas!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela19_10

vad ca pe aici nu ma baga nimen in seama..totusi mai intreb odata..cum fac sa apara si fetita mea in listuta voastra?


Nu te baga nimeni in seama pt ca mesajele tale apar mult mai tarziu pt ca sunt moderate. Scrie mai multe mesaje, in jur de 10 si dupa o sa scapi de moderare.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput