Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *32*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

claudia Multam, multam. Ma uitam la Iulia ta care si-a scos papusa in carucior la zapada si tot ma apuca nedumeririle vis-a vis de par. Mi-e draga de nu mai pot si-i sta atat de frumos cu parul ala ca spicul incat din nou ma intreb cum reusiti sa-l intretineti. Stiu, stiu, va chinuiti...dar nu va cred, pe cuvant ca nu va cred.
Mai, dar pentru cine erau asa de multe cadouri sub bradutul vostru?? Deja Mosul a poposit la voi???
Hmmm, oare adresa mea o are corecta??

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Da da, am cititara tot tot. Uite ce frumos si ordonat ai scris. Bravo!
M-am uitat iar pe pozele de la botez, ce semeni cu mama ta!


SARBATORI FERICITE!_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)

Deci ai cunoscut-o si pe mama.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
POZE BOTEZ
pentru prima data in asteptarea lui in trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Liliacule, eu tre sa-mi conving sotul pt inca o incercare ca saracu' a fost marcat de toate complicatiile ce au aparut la mine.

Noi mereu facem misto si zicem ca eu nu raman gravida decat in grup, cu ginecolog, embriolog, anestezist, echografist, specialist in fiv, si evident o mana de ajutor de la sotz.


de Natalia (03.09.09)


Pai sa-l trimiti sa se intalneasca cu al meu si sa faca o sedinta de grup: ma numesc X si nevasta-mea a ramas gravida dupa xyz tratament. De n'shpe luni de zile nici nu vreau sa mai aud de , sunt fericit asa
Si pot continua la tema mult si bine. Si in cele din urma o sa-l convinga pe-al tau sot sa bage flotari ca treaba merge unsa dup-aia. Parol!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei




Nici de si mai ales de dat probe prin clinici (ce pacat ca nu e vreun emoticon explicit pt asta)


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Claudia n-am cuvinte sa ma exprim N-a stiut nici inainte ce sa zic...si nici acum.


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

intru sa fac capitol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Liliac ,papusa din carucior este Isabella , dar o iau ca un compliment, ma faci sa rosesc la adresa Iuliei, si chiar daca nu ma crezi ne batem capul, acu i-am tuns bretonul si am sa va pun o poza sa o vedeti (daca si la tuns fata pe jumatate ce puteam sa fac);
Mosul a poposit deja la noi, acu sunt ascunse, mi-a mancat o jumate de zi impachetatul, si o zi intrega de cumparaturi , plus buzunare golite la greu,nu spun suma ca sa nu se sperie nimeni...dar na familie mare ce sa facem,
Promit ca intr-o zi cele doua printese se vor cunoaste si vor avea GREAT FUN TOGETER, pana atunci va pupam cu drag.

Nela, somnic usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Claudia tare imi pare rau pt pierderea voastra. Dzeu sa va ajute sa depasiti momentul greu.
Cred ca si eu o sa incep diversificarea tot cam asa.

Mai fetelor, puiul meu nu mai vrea sa stea la san decat cate 5 minute la fiecare. Apoi incepe sa se agite si sa urle. Nici nu stiu ce sa fac. HELPPPP

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
POZE BOTEZ
pentru prima data in asteptarea lui in trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

liliac , hai nu te mai intrista ca atrencut acum , nu se nai poate face nimic, sa bem un pahar de vin cald si sa asteptam cu zambetul pe buze Craciunul, atunci se intampla miracole,vazand fetele piticilor bucurande-se de cadouri;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Multumim pentru complimente Monikus.
Si nu, parul nu era comestibil, doar corpul, de la brau in jos ( usor macabru, daca stai sa te gandesti). Da' yammy rrrau!



Uka, cea mai fericita mamica deCarina - 14.09.09
Printesa noastra Carina & Colaje de DOVLECEI dulci !!
Cea mai haioasa craciunita

Sarbatori fericite!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 4mykids spune:

Scuzati greselile , zici ca am luat-o razna...

Monikus,.

Mergi la inceput